Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - kacablanca - 20-07-2017

(20-07-2017, Saat: 19:33)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyle durumlar olmuyor IOS'ta, yani hesabi hic degistirmedim ki degissin.

Kontrol ettim simdi, her zaman kullandigim mail adresim.

Hayır hesab değiştirme meselesi değil. Şimdi diyelim şarjın bitti telefonun kapandı diyelim. tekrar açtığında game centerdaki otomatik açılan üyeliğin eski üyeliğin olabilir. game centerda üyelik ayarlarını yap mesela ayarlada şuna benzer bir şeçenek varmı? yeni oyun yüklediğimde bu hesabı kullan veya cihazı çalıştırdığımda bu hesabla bağlan tarzında seçenekler varmı? Varsa onları işaretle telefonu kapa tekrar aç oyunu tekrar indir ve kur.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 20-07-2017

11.03.2016 tarihinden bu yana Game Center hesabimdan asla cikis yapip hesap degistirmedim, tek hesap kullaniyorum. Baska hesaba giris yapmis olsam senin dedigin gibi olabilirdi ama o dedigin biraz zor oluyor bu durumda.

(20-07-2017, Saat: 19:39)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11.03.2016 tarihinden bu yana Game Center hesabimdan asla cikis yapip hesap degistirmedim, tek hesap kullaniyorum. Baska hesaba giris yapmis olsam senin dedigin gibi olabilirdi ama o dedigin biraz zor oluyor bu durumda.

Sen oyunu nerden indirdin? Bence seninki üüyelik sorunu oyunda güncelleme yaptınmı hiç ?

Barış oyuna girdiğinde karşına gelen ID bu olması lazım ; 810388145 eğer farklı giriyosa bilki ya hesabını silmişsindir yada farklı bir üyelik giriyosundur. Clanda gözüken Bursa HD+ B A R I S ID ; 810 388 145 bu olması lazım oyuna girdiğindeki id. Büyük ihtimal güncelleme gelmiştir ve touct to screen ekranında takılmışsındır o yüzden girememişsindir. güncelleme yüklenmeye başlamadıysa manuel olarak oyunu güncelle

Aklına gelebilecek her şeyi yaptım. O ID benim ezberimde onunla ilgili tek bir ipucu çıkmadı karşıma.

Hesabı silmediğime de eminim yani.

Neyse sağlık olsun, Global'de görüşücez. Dil Çıkarma

(20-07-2017, Saat: 21:07)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklına gelebilecek her şeyi yaptım. O ID benim ezberimde onunla ilgili tek bir ipucu çıkmadı karşıma.

Hesabı silmediğime de eminim yani.

Neyse sağlık olsun, Global'de görüşücez. Dil Çıkarma

Eğer farklı ID çıkıyorsa başka bir üyelikle giriyosundur . Başka bişey olduğunu düşünmüyorum.

İşte sorun orada, 1 buçuk yıldır kullandığım ve asla değiştirmediğim üyelik. xD