Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 (/konu-captain-tsubasa-2-nes-crazy-striker-emre-turkey-cup-hack-by-crazy-striker-2017.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 - Ramon Victorino - 23-04-2017

(23-04-2017, Saat: 00:17)born2rock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu kadar iyi olanlara sormak istedigim bişey var hep tecmo firmasıyla daha önce çalıstınız mı kaç yılda bu kadar iyi oldunuz bu konularda

Tecmo ve biz ha Açık Ağızlı Gülümseme hiç güleceğim yoktu kusura bakma yanlış anlama bura'da

bizde senin gibi insanız yani hep araştırarak çözerek bazende kendimiz bularak öğrendik tabi benden kat kat usta olan Barış Tolga abi Onur Emre ve diğer arkadaşlara sorabilirsin unuttuklarım varsa affola

RE: Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 - Hiena - 23-04-2017

Biz burada sadece kodların yerini değiştirerek bir şeyler yapıyoruz. Firma bunu kullanmıyor elbette, adamlarda müthiş bir teknoloji var. Biz ise dediğim gibi sadece kodların yerini değiştirerek bişeyler yapıyoruz ve sadece kodlarla bile hack çalışmalarında gördüğün o kapsamlı değişiklikler çıkıyor ortaya.

Bizde ilk bu işe başladığımızda hangi kodun neyi ifade ettiğini, nasıl bir mantıkla dizildiklerini anlamaya çalışıyorduk. Şimdi ise mantığını büyük oranda çözdük. Oyunda olmayan şeyleri de yeni ve farklı kodlar girip ekleyebiliyoruz. Sadece azmetmen, sabırlı olman ve paylaşılan konuları inceleyip deneyerek mantığını kavramaya çalışman gerekiyor. Bir süre sonra sürekli üstüne kadar gelişiyorsun. Sonra sen ortaya yeni bişeyler koyup, başkalarına sunuyorsun.

RE: Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 - Hiena - 23-04-2017

Devamını getirdiler. CT3, CT4, CT5, CTJ, Sega, PS1, PS2, Tsukurou diye baya devam oyunları yapıldı. Her geçen dönem çıtayı yükseltiler. Tabi bazılarında CT2 deki tadı alırsınız, alamazsınız bu kişiye göre değişir.

Onların kodlarla ilgileneceğini hin anmıyorum. İstedikleri zaman ellerindeki teknikler istedikleri gibi çalışmalar ortaya koyabilirler. O yüzden buna ihtiyaçları yok.

Yabancılar bu işe bizden daha önce başlamışlardı elbet ama bizde bildiğim kadarıyla bu işe ilk başlayan Burhan adında bir arkadaşımızdı. Tabi 2008 yılıydı ve sonrasında 1, 2 sene kadar da bu işlerle kısmen ilgilenip veya ortalıkta gözüküp sonra kayboldu. Bende hemen hemen onunla beraber başladım sayılır. Çorap renkleri ve forma renkleri üzerine bir iki anlatım yapmıştı ve sonra kendisiyle hemen her gün msn de görüşüp konuştuk ve bende kısa sürede bu işi kavradım ve bir süreçten sonra ben bulduklarımı ona yolladım ve oda bulduklarını bana yolladı. Sonra beraber bir oyun yaptık ve o kişisel işlerinden dolayı ve net bağlantısı kesildiği için koptu ve ortadan kayboldu. Sonrasında bende istedim ki bu işe ilgili olan herkes bu işi öğrensin ve kendince bir şeyler yapsın. Bende arada uzun aralar versem de tam olarak kopmadım ve onca yıldan beri bu işi bırakmadım/bırakamadım işte. Gülümseme

RE: Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 - Crazy Striker - 23-04-2017

@Ramon Victrino
Herkes Bizim Milli Takımda Olmicak Tabi Bazıları Rakipte Olucak.Kaymaya Gelince Yapılabilir Tabi
Onun DIşında Önerilere Açığım Tabi Sizler Desteği Önemli Teşekkürler...

RE: Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 - Hiena - 24-04-2017

Evet öyle. Bazen aklıma eskiler geliyor ve nereden nereye geldiğimizi, neler yaşadığımızı düşünüyorum da zaman çok çabuk geçiyor. Bununla ilgilide arkadaşlarımız bir bölüm açmıştı ve bu hatıraları paylaşalım istemişti ve bende aşağıdaki konuda bunları kendimce anlatmıştım. Gülümseme

Yıl 2008 ve Ben Sahalara Giriş Yaptım

RE: Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 - coimbra_diaz12 - 04-06-2017

link daha hazır değil mi