Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
GTA San Andreas 1.Bölüm - İstanbul Beyefendisine Ayak İşleri..(Türkçe Oynanış) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Video Youtuber Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-video-youtuber-bolumu.html)
+--- Forum: Farklı Seriler (https://tsubasatr.net/forum-farkli-seriler.html)
+--- Konu Başlığı: GTA San Andreas 1.Bölüm - İstanbul Beyefendisine Ayak İşleri..(Türkçe Oynanış) (/konu-gta-san-andreas-1-bolum-istanbul-beyefendisine-ayak-isleri-turkce-oynanis.html)

GTA San Andreas 1.Bölüm - İstanbul Beyefendisine Ayak İşleri..(Türkçe Oynanış) - Jun Misugi - 07-05-2017

İyi Akşamlar Arkadaşlar
Gta San Andreas
2004 Yılında RockStar Games tarafından piyasaya sürülen Gta Serisinin en iyi oyunlarındandır.
Eskiden yazardık şifreleri dağıtırdık ortalığı şimdiyse görevler hikayeler mevzuları açıyoruz...
Keyifli Seyirler

RE: GTA San Andreas 1.Bölüm - İstanbul Beyefendisine Ayak İşleri..(Türkçe Oynanış) - AlphaT®.NET - 07-05-2017

Kot pantolunlu cete liderimiz bisikleti tehlikeli kullanıyor Açık Ağızlı Gülümseme Küfürler gırla fakir fukara dinlemeden ;) İlkinde fena sıktılar yandan reise;)

Ben GTA'yı sadece

[Resim: Eg1R4B.jpg]

ilk cıktıgında oynamıstım. San Adnreas gormüştüm cafelerde bir kac kez girmiştim. Bir ara oynarım diyordum ama vakit ah ulanAçık Ağızlı Gülümseme

200 $ ri kaptın ilk bolumde bize ne ısmarlıon kanka xD

Keyifliydi, değerli zamanını ayırıp paylastıgın için tesekkürler Gülümseme

RE: GTA San Andreas 1.Bölüm - İstanbul Beyefendisine Ayak İşleri..(Türkçe Oynanış) - Crazy Striker - 07-05-2017

Oyunu Türkçe Yama Yap İstersen Kardeşim İzleyeneler Konuyu Daha İyi Anlar Bu Seriyi Takip Ediyorum Ona Göre Gülümseme Eline Sağlık

RE: GTA San Andreas 1.Bölüm - İstanbul Beyefendisine Ayak İşleri..(Türkçe Oynanış) - Hiena - 08-05-2017

Zamanında en sevdiğim ve en çok oynadığım oyunların başında gelirdi. Tabi ben öyle görevleri uygulamaya çalışmazdım. Gelişi güzel oynardım, birilerine dalardım, hile kodları girip arabayla denizde uçardım, sonra arabayla gemi üstüne çıkıp gemiye iniş yapardın ve onu kullanırdım. Dil Çıkarma Sonra tüm silahları alıp yüksek bir yere çıkardım ve birilerini avlardım. Yine sürekli ordan oraya koşturup yeni yerler keşfetmeye çalışırdım. Gülümseme

Farklı bir oyundu. Her ne kadar keyifli olsa da pek tavsiye etmiyorum, zira özellikle dışarda bu şekilde oynayıp o psikolojiye ve ruh haline büründükten sonra cafeden çıkıp yolda yürürken yoldan geçen arabalara yönelip sahibini dışarı atıp arabaya sahip olma dürtüsü oluşuyordu ve birde sürekli yanımdan geçen insanlara yumruk atmak istiyordum. Dil Çıkarma Şaka değil gerçekten böyle bir durum oluyordu. Bilmiyorum herkeste böyle mi ama bazı oyunların bu şekilde bir etkisi var. Bazı savaş oyunlarında da bu böyle. Üzerinde araştırma yaptıkları zaman onlarda bu oyunları oynayan birçok kişinin kendini kontrol edemeyip şiddet uyguladıklarını farketmiş. Neyse ki ben kendime hakim olabildim. xD

Bu yüzden artık bu oyunu pek oynamıyorum. Tabi bu şekilde oynamak yerine görevleri uygulayarak oynanırsa belki böyle bir ruha haline bürünmeye neden olmaz ama birçok oyunda böyle bir etki var. o yüzden çocuklarımız ve kendimiz içinde bunlara dikkat etmemiz lazım. Gülümseme

RE: GTA San Andreas 1.Bölüm - İstanbul Beyefendisine Ayak İşleri..(Türkçe Oynanış) - MompresaN - 08-05-2017

Bence de TR yamalı oynasan daha fazla ilgi çekebilir ;)

Başarılar Süper