Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Tüm Özelliklere Her Maç Farklı Güç ve Enerji Değerleri Verme - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Tüm Özelliklere Her Maç Farklı Güç ve Enerji Değerleri Verme (/konu-ct2-tum-ozelliklere-her-mac-farkli-guc-ve-enerji-degerleri-verme.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

CT2 Tüm Özelliklere Her Maç Farklı Güç ve Enerji Değerleri Verme - bakgal - 14-09-2017

Arkadaşlar bugün sizlere CT2 de bulduğum güzel bir özelliği anlatacağım.Biliyorsunuz CT2 de tüm özelliklerin bir güç ve bir enerji değerleri vardır.Bu paylaşımla birlikte bu güç ve enerji değerlerini her maç farklı değerler olacak şekilde ayarlayabileceğiz.Örneğin, herhangi bir maçta kalecinin yakala özelliğinin gücünü artırarak ,kaleye gelen tüm şutları tutabilirsiniz yada herhangi bir maçta bir şutun enerjisini azaltarak ,daha fazla o şutu kullanabilirsiniz.Bir oyuncunun pas kesmesinin gücünü yükselterek ,tüm topları kapabilirsiniz.Herhangi bir özelliği rakip takımda enerji gitmezken,bizim takımda enerjinin gitmesini sağlayabilirsiniz.Bu örnekler dahada uzatılabilir.Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.Paylaştığım dokumanda 3 farklı başlıkta tüm özelliklere ait yapmanız gereken işlemleri detaylıca anlattım.İyi eğlenceler!

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

RE: CT2 Tüm Özelliklere Her Maç Farklı Güç ve Enerji Değerleri Verme - NBA01 - 15-09-2017

Geri dönmüşsün CT 2 ye Açık Ağızlı Gülümseme Ellerine sağlık gene güzel bir paylaşım.

Bu arada Oyun Ana ekranındaki Kick Off ve Continues seçeneklerinin gittiği yeri değiştirmeyi bir bulamadık. Yani mesela Continuese basınca Şifre bölümüne gider ya ben ona bastığımızda atıyorum 7. Maçtan başlasın istiyorum. Baya uğraştım ama bulamadım. Yardım edersen bu konuda da çok iyi olur.

Cvp: RE: CT2 Tüm Özelliklere Her Maç Farklı Güç ve Enerji Değerleri Verme - bakgal - 15-09-2017

(15-09-2017, Saat: 02:14)NBA01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geri dönmüşsün CT 2 ye Açık Ağızlı Gülümseme Ellerine sağlık gene güzel bir paylaşım.

Bu arada Oyun Ana ekranındaki Kick Off ve Continues seçeneklerinin gittiği yeri değiştirmeyi bir bulamadık. Yani mesela Continuese basınca Şifre bölümüne gider ya ben ona bastığımızda atıyorum 7. Maçtan başlasın istiyorum. Baya uğraştım ama bulamadım. Yardım edersen bu konuda da çok iyi olur.

Tam istediğin şeyi buldum.Paylaşımı yaptım.Oradan bakabilirsin.

RE: CT2 Tüm Özelliklere Her Maç Farklı Güç ve Enerji Değerleri Verme - serdarkutlu - 08-10-2019

teşekkkürler...

RE: CT2 Tüm Özelliklere Her Maç Farklı Güç ve Enerji Değerleri Verme - nemar - 08-10-2019

thank you

RE: CT2 Tüm Özelliklere Her Maç Farklı Güç ve Enerji Değerleri Verme - tobi - 21-10-2019

eline sağlık