Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa'nın Hiçbir Albümde Yer Almayan Efsane Duygusal Gitar Parçası - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Multimedya (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-multimedya.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Müzik Galerisi (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-muzik-galerisi.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa'nın Hiçbir Albümde Yer Almayan Efsane Duygusal Gitar Parçası (/konu-captain-tsubasa-nin-hicbir-albumde-yer-almayan-efsane-duygusal-gitar-parcasi.html)

Captain Tsubasa'nın Hiçbir Albümde Yer Almayan Efsane Duygusal Gitar Parçası - knighTeen87 - 05-10-2017

Selamlar gençler,

Hepiniz hak verirsiniz ki Captain Tsubasa'nın orijinal anime serisinin müzikleri efsanedir. Hem arka fon müziği olarak, hem de vokalli parçalar olarak. Lakin şöyle bir durum var ki orijinal serinin arka fon müziklerinin tamamı resmi CT müzik albümlerinde yer almadı. Aşağıda görebileceğiniz efsane duygusal gitar parçası mesela. 20 yıldır tüylerimi diken diken eden bir parçadır bu benim.

Şunu soracağım ben de, linkte dinlediğiniz parçanın videodaki gibi fonda hiç konuşma ve ses efekti olmadan kaçıncı bölümde tam olarak yer aldığını bilen var mı? Çok büyük ihtimalle ilk 50 bölümden birinde bu şekilde kesintisiz çalıyor. Lakin videoyu yükleyen arkadaş bildiğiniz banyo terliğiyle kaydetmiş, ses kalitesi rezalet. Eğer bilen varsa kaçıncı bölüm olduğu bilgisini benimle paylaşabilir mi? Ben de bu şekilde en düzgün şekilde rip'ler ve sizlerle de paylaşırım. Ne dersiniz?

RE: Captain Tsubasa'nın Hiçbir Albümde Yer Almayan Efsane Duygusal Gitar Parçası - Yamcha - 05-10-2017

Ne anlatmaya calistigini anlamadim assagidaki videoda calan melodiyimi kastediyorsun link derken ?

Cvp: Captain Tsubasa'nın Hiçbir Albümde Yer Almayan Efsane Duygusal Gitar Parçası - Hikaru Matsuyama - 05-10-2017

Animeyi izlemeyeli çok oldu ancak dikkatli dinleyince tam emin olmamakla birlikte sanki Nankatsu - Meiwa final maçı sonrası dağılan Nankatsu bölümlerinde çalıyordu bu parça. Hani Wakabayashi Almanya'ya, Misaki Fransa'ya gidiyor, Nankatsu'da sadece Tsubasa kalıyor işte o bölümlerde çalıyordu bu parça diye anımsıyorum.

Daha fazla yardımcı olabilmek isterdim...

RE: Captain Tsubasa'nın Hiçbir Albümde Yer Almayan Efsane Duygusal Gitar Parçası - Jun Misugi - 05-10-2017

Ben bu tarz konularda kullandığım yöntemi paylaşarak yardımcı olayım.
Herhangi bir anime-dizi -film vs hoşuma giden müzik olunca Youtube'a "..... Soundtrack" diye aratıyorum.
Mesela bu durumda "Captain Tsubasa Soundtrack"yazılabilir.
Hepsini ayrı ayrı dinliyor hoşuma gidenleri indiriyorum.
Geçen öyle "İtachi Theme"yi indirdim.

RE: Captain Tsubasa'nın Hiçbir Albümde Yer Almayan Efsane Duygusal Gitar Parçası - Oozora Tsubasa - 05-10-2017

HArika ötesi bi müzik filmi izlediğim zamanlar bu melodi çaldğnda gözlerim doluyodu ndense Gülümseme ispanyollar hack oyunlarında kullanıyorlardı bu müziği

RE: Captain Tsubasa'nın Hiçbir Albümde Yer Almayan Efsane Duygusal Gitar Parçası - knighTeen87 - 05-10-2017

Arkadaşlar Captain Tsubasa'nın resmi müzik albümlerini dinlediniz mi bilmiyorum ama benim paylaştığım gibi bazı parçalar resmi albümlerde yer almamış nedense. Captain Tsubasa BGM albümü de dahil buna. O yüzden parça bu şekilde sadece anime bölümünden rip'lenen şekilde mevcut, fakat youtube'daki 2 linkin de ses kalitesi facia, büyük ihtimal düşük kalitedeki bir bölümden rip'lenmiş. O yüzden ben de diyorum ki eğer kaçıncı bölümde bu şekilde full çaldıysa onu bulayım, bölümü yüksek kalite ile indirip müziği kendim rip'leyeyim diyorum özet bu. O yüzden de size sordum bu kaçıncı bölümdeydi bilen var mı diye Gülümseme