Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Misugi mi ? Tsubasa mı ? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Anime Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-anime-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Anime Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-anime-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Misugi mi ? Tsubasa mı ? (/konu-misugi-mi-tsubasa-mi.html)

Sayfalar: 1 2

Misugi mi ? Tsubasa mı ? - levin44 - 16-10-2019

Capitan tsubasa da  hangi karter iyi msiugi mi tsubasa mi

RE: Misugi mi ? Tsubasa mı ? - AlphaT®.NET - 16-10-2019

Misugi'den yana kullanıyorum oyumu. Çok uzatmadan bir kaç cümle paylaşmak isterim.
Yayoi ' nin Tsubasa ile görüşmesinde Misugi'nin durumunu anlatmasından sonra Tsubasa'nın hiç oralı olmayışı, hatta daha da yükselmesi beni ayar etmişti. İlaveten Misugi'nin teknik kapasitesi Tsu'dan daha muazzam. Tek yanı ah o kalbi..

RE: Misugi mi ? Tsubasa mı ? - levin44 - 16-10-2019

(16-10-2019, Saat: 16:52)AlphaT®.NET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Misugi'den yana kullanıyorum oyumu. Çok uzatmadan bir kaç cümle paylaşmak isterim.
Yayoi ' nin Tsubasa ile görüşmesinde Misugi'nin durumunu anlatmasından sonra Tsubasa'nın hiç oralı olmayışı, hatta daha da yükselmesi beni ayar etmişti. İlaveten Misugi'nin teknik kapasitesi Tsu'dan daha muazzam. Tek yanı ah o kalbi..

tm senin karnın

RE: Misugi mi ? Tsubasa mı ? - Tsumax - 16-10-2019

hasta olmasa misugi derdim ama tsubasanın hırsı devamlı bişeler icat etmesi..
oyum tsuya..

RE: Misugi mi ? Tsubasa mı ? - Jun Misugi - 16-10-2019

İlk seride Jun Misugi için Japonya koçu Mikami'nin
"Hastalığı olmasaydı Japonya'nin en iyisi olurdu" cümlesi çok önemli bir referans.
Hakikaten ilk seride Misugi önce Nankatsu karşısında Harika futbol oynadı.
Japonya'nin taktiğini ve oyuncuların dağılımını belirledi.
İtalya maçında oynamadı bunu anlarım çünkü Misaki girdi.
Arjantin maçında oyuna girip galibiyeti getiren golü attı.
Fransa maçında oyuna girip taktikleriyle defansı topladı ve Napoleon'a fırsat vermedi.Üstüne bir de penaltıdan gol attı.
Almanya maçında niye oynamadı anlamış değilim.
Sonraki World Youth serisinde Misugi rahatsızlığıni Büyük ölçüde yenmiş ve Drive sutu öğrenmiştir.Orta saha ve forvet oynayan Misugi libero olarak mevkisini belirlemiş ve Johan Cruyff gibi efsane olmak istediğini söylemiştir.
Koç Gamo takımın başına gelince takımın iskeletini oluşturan oyunculardan biri olmuştur.Suudi Arabistan maçında Mark Owarian'a karşı mücadele vermiştir.Owarian,Misugi'yi 2 kez geçerek goller atmış ama karşılaşmayı Japonya kazanmıştır.
Golden 23 serisinde Japon ortasahasinda 3M misaki-matsuyama-Misugi olarak mücadele etmiş ve son maça kadar çok iyi mücadele vermiştir.
Rising Sun mangasını yakın zamanda okuyacağım
Eğer Yoichi Takahashi'nin Tsubasa'yi şişirme sevdası olmasa Misugi hepsini geçecek yeteneğe sahip olan bir oyuncuydu.
Giderek düşürülmesi beni çok üzse de aklıma her zaman Tsubasa'dan daha iyi oynadığı Nankatsu-Musahsi maçı gelecektir.
Şu anki zil sesim Road to 2002 Soundtrack'lerinden Ace of Glass'tir
Oyum daima Misugi'ye

RE: Misugi mi ? Tsubasa mı ? - Warcraft - 16-10-2019

Misugide tsubasa kadar güçlü Bence en iyisi tsubasa...