Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Hayalin Ötesinde-1.Bölüm - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Multimedya (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-multimedya.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa FanFic & FanArt & FanClub (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-fanfic-fanart-fanclub.html)
+---- Forum: Hayalin Ötesinde (https://tsubasatr.net/forum-hayalin-otesinde.html)
+---- Konu Başlığı: Hayalin Ötesinde-1.Bölüm (/konu-hayalin-otesinde-1-bolum.html)

Hayalin Ötesinde-1.Bölüm - Jun Misugi - 06-11-2019

Bir TR.Net Efsanesi 
Hayalin Ötesinde
1.Bölüm
Başlangıçlar daima zor gelir insana oysa ki:Başlamak değil sürdürmek daha zordur insan hayatında.Başlattığımız kaç işi devam ettirebildik ki? Hayallerimizin kaçta kaçı gerçek oldu?
Lise'ye başlamak da öyledir o gün saçını başını ayna karşısında düzelten ve Okul elbiselerini giyip okula gitmek için hazırlanan iki genç için de öyle.
Bir tarafta siyah saçlarını diken ve aynada kendine bakan
diğerinde ise parlak mavi gözlerini yeni açan esneyen ağzını kapatmayan hanzo misali neyse işte...
Saat 11 okuldaki görevli öyle demişti.4,50 üstü ortalamalası ile süper sınıf olarak bilinen 9-N sınıfından içeri girerken burası benim sınıfım mı olacak diye düşündü bir an bir sene boyunca bu sıralarda mı oturup ders dinliyecek yeri geldi sıkılacak zorlu sınavlara girecek ve dönemi bitirecekti
Sınıfa girdiğinde solda 3.sıraya oturdu ve geometri dersini dinlemeye başladı bir yandan da sınıf 1.günden amma kaynaşmış dedi kendi kendine ki öğretmen bile abicim,babacım diye ders anlatıyordu
-Lan bu hoca neler diyor ya diyerek içinden geçirdi
artık 11 oldunuz deyince şalterler bir anda fırladı o anda kahramanımızın gözleri görmeye değerdiGülümseme
"Neyse en azından kimse çakmadı henüz davayı" demeye kalmadan hoca
-hoşgeldin abicim sınıfımıza
+Hoşbulduk hocam
-adın neydi
+Can(Halbuki bu ikinci ismiydi ve ailesi dışında onun bu adını bilen yoktu)
-Can.. güzel isim söyle bakalım Can
eyvah hoca soru soracaktı ayvayı yedik dedi içinden  bir an gözleri kapattı
-Listede adını göremedim
+yeni kaydoldum hocam henüz eklenmediğini  söylenmişti sanırım daha sonra ekleyecekler
-Kaç yaşındasın
+Siz kaç yaşındasınız hocam? sınıfta gülüşmeler
-önce ben sordum
+ben de sonra sordum
Hoca:-Su küçüğün..
+2.Soru hakkı büyüğün
sınıfta gülüşmeler artık kahkaya bırakmıştı yerini
-sevdim seni esprili bir tarafın var
gülümseyerek(ulan ne esprisi 9.sınıf olduğum anlaşılırsa o zaman gör sen asıl espriyi dedi içinden)
 arkadaki öğrenciler de
-Hoşgeldin kardeşim sınıfımıza o bizim sınıf öğretmenimiz
+Hoşbulduk kardeşim
kısa bir hoş beş sohbet sonrası teneffüs zili imdada yetişti ve Onur olanca hızıyla fırladı
-Ulan yanlış sınıfa mı geldim? dedi kendine
Baktı sınıfın kapısında 9-N
hemen altında ise Küçük harflerle 11 Sos A yazıyordu
bir bunu yapmamıştım o da oldu diyordu kendine neyse kim 9.sınıftan yeni bir öğrenciyi tanıyacak ki dedi ama ileride buna pişman olacaktı..
Sabah öğrenciler 7-13 arası ders görüyordu öğlende ise öğrenciler 13.30-6.30 arası derslere giriyorlardı
vay kaderimin ...(Boşluğu da siz tamamlayınGülümseme
Neyse gitti gezdi saat 12 falandı baktı herkes öğrenci ama okulun önündeki polisler dikkat çekti
-Bir okulun önünde polis arabasının ne işi olabilir ki?
Öte yandan evdeki yavru kedilere süt verdikten sonra okulun yolunu tutan biri daha vardı.Diğerinin aksine uyuyakalmış kendine bile gelememişti kim gider lan ilk derse diye kendi kendine konuşurken hazırlanıyordu.Kardeşi Ufuk bir yandan tatlı dükkanında çalışıyor diğer yandan ortaokula gidiyordu.
Gezip gördükten sonra Okul yoluna devam ederken kendi dersine girer ve ortada 3lü sıranın ortasında oturur gerçi nasılsa değişir sonra takılayım en önde diye düşünür
Sınıfa birinin girişi dikkat çeker. uzun ve siyah saçlarını arkaya doğru kaşır;orta boylu parlak mavi gözlü bir delikanlıdır buGülümseme
Ders bitmiştir.Evin yoluna devam eder eylülün güneşli günlerinden biridir ve Onur üstünde gri pantolon ve beyaz okul tişortü ile yavaşça günün tadını çıkararak ilerler yeni taşındıklarından sokakları tam bilmemekle birlikte yolu karıştırmış ve farklı bir sokağa girmiştir burası mıydı orası diye ilerlerken kızın birini tartaklayan birini görür
Şimdi burası önemli
Bazı insanlar vardır "mal" deriz
bazı insanlar da vardır "K.M*" deriz
bu arkadaş da ikinci kategoriden hikayemize dahil oluyor
Başta belki karışmamalıyım dese de "k.m"olanın kolunu kaldırdığını görür ve şimşek gibi kolunu tuttuğu gibi yere yapıştırır adeta bir anda altına alıp burnuna iki yumruk indirir sonra kızın sendelediğini gören onur çocuğa son darbeyi indirerek çocuğun hayatı boyunca bir daha asla savunmasız bir kıza yaklaşmamasını sağlar
Kızın yanına yaklaşıp
-İyi Misin
+Bacağım..
-Yürüyebilecek misin
Kız ayaklarıyla yere basmaya çalışır ama acısından yere oturur Onur da
-müsaadenle diyerek kızı kollarına alıp taşımaya başlar Yürüyordur ama kız kim nerede oturuyor hiçbir şey bilmeden dahil olduğu bu durum acaba hayatını nasıl etkileyecektir?
Bunları düşünedursun düşüncelerini kızın sesi bozar
+Neden bana yardım ediyorsun?

-İlla bir neden mi lazım?

+Beni tanımıyorsun ki
-Yardım için Tanımam gerekir mi?
+Soruya hep soruyla mı cevap veriyorsun?
Durur bir an ve kızın yüzüne bakar
içinden "bunu daha önce fark etmemiştim"
durur ve kollarındaki kıza bakar
-nerede oturuyorsun diye sorar
o da 2 sokak ötedeki evde olduğunu söyler
Sessizce yürürler Onur kız kollarındayken zile basar
ve kapıyı bir kadın açar açtığı gibi şaşırır
-Odasını gösterebilir misiniz?
Kadın şaşkın bir yüz ifadesiyle buyur eder ve odayı gösterir
Onur kızı taşıyıp yatağına bırakır
-Ben artık gideyim
Kadın Onur'un kolundan tutarak
+ sana sorularım var delikanlı der
İşte şimdi yandık der Onur içinden
Kadın Onur'la konuşur gerçi bizimki kendi evinin bile yolunu çıkaramaz çünkü yeni taşınmışlardır
O gün saatler su olup akar adeta
-elinize sağlık her şey çok güzeldi.Ben artık  gitsem iyi olacak
+Güle güle yine beklerim
-Ben de sizi ağırlamak isterim
 +İnşallah geliriz
-Şey şu adres ne tarafta acaba?
Eliyle göstererek
+Sokağın hemen başı yoksa yeni taşınan siz miydiniz?
-Evet

1.Bölümün Sonu

RE: Hayalin Ötesinde-1.Bölüm - levin44 - 07-11-2019

Helal onur abimizden muhetesem bilgiler