Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
F3 C0 - Yakın Görünüm Tablosu (Şutları İstediğimiz Yakın Görünümlü Oyunculara Ekleme) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: F3 C0 - Yakın Görünüm Tablosu (Şutları İstediğimiz Yakın Görünümlü Oyunculara Ekleme) (/konu-f3-c0-yakin-gorunum-tablosu-sutlari-istedigimiz-yakin-gorunumlu-oyunculara-ekleme.html)

Sayfalar: 1 2

F3 C0 - Yakın Görünüm Tablosu (Şutları İstediğimiz Yakın Görünümlü Oyunculara Ekleme) - Hiena 2 - 19-02-2023

Arkadaşlar iyi geceler, 

Bugün paylaşacağım konu daha önce sitede paylaşılan yakın görünümü olan oyunculara şut, pas ve çalımları F3 40 yakın görünüm ekleme konusunun alternatifi olarak paylaşacağım.

Şimdi F3 40 yakın görünüm konusunda her oyuncu için 2 kodluk yer gösterim kodu olması zorunluluğu varken F3 C0 ile tek kodluk yer gösterim işlemi uygulayabiliyoruz ve buda birçok şutu, pası ve çalımı birden fazla yakın görünümlü oyuncuya eklemek istemeniz durumunda sizlere boş alan tasarrufu sağlayacaktır ve pratik bir yöntem olacaktır. 

Link içerisinde Fire şutu Schneider dışında 4 farklı oyuncuya ekleme ile ilgili bir örnek verdim. O örneği uygulayarak diğer tüm şutlardan hangisini birden fazla oyuncuya eklemek isterseniz aynı yöntemle bunu uygulayabilirsiniz. Link içerisinde ayrıca 4 farklı oyuncuya eklediğim Fire şutun hazır rom hali de var. O nes romunu açıp ilk maçtaki Tsubasa, Matsuyama, Kaltz ve Babington' daki Fire şut denemelerini yapabilir ve 3FD20 ofsetindeki hazır girilmiş kodları inceleyebilirsiniz.

Link içerisinde ayrıca şuta vuruş anı, kaleye gidiş sahneleri, Pas, çalım ekleme ve şut editleme de hangi kod ne işe yarar bununla ilgili daha önce paylaşılan dökümanları da gerekli diğer dökümanlar klasörüne ekledim. 

Herkes kolay gelsin.

RE: F3 C0 - Yakın Görünüm Tablosu (Şutları İstediğimiz Yakın Görünümlü Oyunculara Ekleme) - Jun Misugi - 19-02-2023

harika paylaşım eline sağlık

RE: F3 C0 - Yakın Görünüm Tablosu (Şutları İstediğimiz Yakın Görünümlü Oyunculara Ekleme) - Hiena 2 - 19-02-2023

Teşekkür ederim. Araştırmalarım devam ediyor. Yeni şeyler keşfettikçe paylaşmaya çalışırım.

RE: F3 C0 - Yakın Görünüm Tablosu (Şutları İstediğimiz Yakın Görünümlü Oyunculara Ekleme) - Jun Misugi - 20-02-2023

sabırsızlıkla bekliyorum

RE: F3 C0 - Yakın Görünüm Tablosu (Şutları İstediğimiz Yakın Görünümlü Oyunculara Ekleme) - Hiena 2 - 20-02-2023

Şuan tek maçlık bir hack çalışması yapıyorum. Çok az kaldı. O bittikten sonra araştırmalara ve yeni şeyler keşfedersem paylaşıma devam ederim. 

Bu tek maçlık hack özel bir çalışma olacak. Tek maç olsa bile keyifli, oynanabilir bir çalışma olacağını düşünüyorum.

RE: F3 C0 - Yakın Görünüm Tablosu (Şutları İstediğimiz Yakın Görünümlü Oyunculara Ekleme) - Jun Misugi - 20-02-2023

Konusu ne manga ile mi alakalı?