Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE" - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Kırık Linkler Ceza Ban Diğer (https://tsubasatr.net/forum-kirik-linkler-ceza-ban-diger.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tsukurou-dream-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE" (/konu-cttdt-tournament-the-second-challenge.html)

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Ryuzaki - 29-04-2013

[img][Resim: 1zvq1ib.png][/img]

Arkadaşlar anca net problemini çözebildim ve oyunu bitirebildim ama vakit 29 nisan oldu ve isterseniz hükmen yenik olmamda bir sorun olmaz benim için.

Bu arada Jairom en kötü adamın kalecin idi 1 tane bile kurtaramadı net düzgün olsa daha farklı sonuçlanabilirdi oyun,en iyi oyuncun ise hyuga idi kaleye şut çekti ama pek etkili olamadı.Benim belirli bir en iyi oyuncu olayım yoktu goller dağıldı.Ama kalecim üst üste özel şutlar tuttu o yüzden kalecim iyiydi.

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - ジャイロメ59 - 29-04-2013

Benim için hiç farketmez. Ha yenmişim (hükmen.) ha yenilmişim. Maksat eğlenmek. Gülümseme

Cvp: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Hikaru Matsuyama - 29-04-2013

[Resim: 18j621.png]

Çok fazla söylenilecek bir şey yok; oyuncularım formda olduğu için vurduğum şutların yarısı gol olunca ortaya böyle bir sonuç çıktı. ^_^

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Ryuzaki - 29-04-2013

Yuh yahu ligin en farklı skorunu yedim vallahi helal olsun tebrikler Matsuyama,bükemediğin eli öpcenGülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - junmisugi - 29-04-2013

(29-04-2013, Saat: 00:55)Ryuzaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [img][Resim: 1zvq1ib.png][/img]

Arkadaşlar anca net problemini çözebildim ve oyunu bitirebildim ama vakit 29 nisan oldu ve isterseniz hükmen yenik olmamda bir sorun olmaz benim için.

Bu arada Jairom en kötü adamın kalecin idi 1 tane bile kurtaramadı net düzgün olsa daha farklı sonuçlanabilirdi oyun,en iyi oyuncun ise hyuga idi kaleye şut çekti ama pek etkili olamadı.Benim belirli bir en iyi oyuncu olayım yoktu goller dağıldı.Ama kalecim üst üste özel şutlar tuttu o yüzden kalecim iyiydi.

Ryuzaki,ben geceye kadar seni beklemiştim.Ancak netinde problem olduğunu biliyordum.Maçını yapmışsın,puan durumunu güncelliyorum kardeş birazdan

Cvp: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Hikaru Matsuyama - 29-04-2013

Ama senin forvet hattına bayılıyorum ya, cidden çok saldırganlar, forvet mevkisinin hakkını veriyorlar. ^_^
Hino-san & Hyuuga-san çok iyi bir Combi olmuşlar, Tornado Shoot da çektiler, Raijuu Shoot da.
Yerim diye düşünüyordum ama benim kaleci 133 olduğu için artık öyle kolay kolay gole izin vermiyor.

Sana da sonraki maçlarında başarılar, gelişmeye çok açık güzel bir takımın var.