Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE" - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Kırık Linkler Ceza Ban Diğer (https://tsubasatr.net/forum-kirik-linkler-ceza-ban-diger.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tsukurou-dream-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE" (/konu-cttdt-tournament-the-second-challenge.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - junmisugi - 29-04-2013

(29-04-2013, Saat: 12:01)JairoM59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben mompresan'ı ekledim, ama hala kabul etmemiş nasıl olacak ?

Mompresan arkadaşımız oynamıyor Barış,onunla yapılan maçla 3-0 hükmen.

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - ジャイロメ59 - 29-04-2013

Tamam o zaman, benim oynamam gerekiyor ya, ondan sordum. Gülümseme

(29-04-2013, Saat: 12:16)JairoM59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam o zaman, benim oynamam gerekiyor ya, ondan sordum. Gülümseme

Bence Mompresan bu ligde en az gol yiyen takım ünvanını alacak Açık Ağızlı Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - MompresaN - 29-04-2013

Benim maçlar zaten bay geçiyor . Bir dönem Ankaraspor un ligden düşmesinin kesinleşmesi misali , uygulanan prosedür gereği bende ligi o şekilde sürdürme kararı aldım izlinizle ;) Federasyona bildirilir biraz geç bir bildiri tebligat oldu sanırım ama affınıza sığınırım saygılarımla T.F.L. ;)

(29-04-2013, Saat: 15:03)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim maçlar zaten bay geçiyor . Bir dönem Ankaraspor un ligden düşmesinin kesinleşmesi misali , uygulanan prosedür gereği bende ligi o şekilde sürdürme kararı aldım izlinizle ;) Federasyona bildirilir biraz geç bir bildiri tebligat oldu sanırım ama affınıza sığınırım saygılarımla T.F.L. ;)

Kardeş,istediğin zaman maçını yapabilirsin.Sonuçta sen de bu ligdesin.Şu ana kadar oynamadın evet ama bundan sonra oynamayacağın anlamı çıkmasın Gülümseme...Yine de bu şekilde devam etmek istiyorsan,bu lig bittikten sonra diğer lige bekleriz Gülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - MompresaN - 29-04-2013

(29-04-2013, Saat: 15:20)Jun Misugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-04-2013, Saat: 15:03)mompresan-jr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim maçlar zaten bay geçiyor . Bir dönem Ankaraspor un ligden düşmesinin kesinleşmesi misali , uygulanan prosedür gereği bende ligi o şekilde sürdürme kararı aldım izlinizle ;) Federasyona bildirilir biraz geç bir bildiri tebligat oldu sanırım ama affınıza sığınırım saygılarımla T.F.L. ;)

Kardeş,istediğin zaman maçını yapabilirsin.Sonuçta sen de bu ligdesin.Şu ana kadar oynamadın evet ama bundan sonra oynamayacağın anlamı çıkmasın Gülümseme...Yine de bu şekilde devam etmek istiyorsan,bu lig bittikten sonra diğer lige bekleriz Gülümseme

Kalan maçlarda ligin gidişatına tesir etmeyeyim ;) Bu sezon bu şekilde devam etsin ;)