Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE" - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Kırık Linkler Ceza Ban Diğer (https://tsubasatr.net/forum-kirik-linkler-ceza-ban-diger.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tsukurou-dream-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE" (/konu-cttdt-tournament-the-second-challenge.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - junmisugi - 30-04-2013

(30-04-2013, Saat: 20:57)Ryuzaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [img][Resim: 34riwp5.png][/img]

Arkadaşlar net problemli olduğu için anca yükleyebildim.

SvChatos senin nasıl bir kalecin var abi tonla şut tuttu sinir oldum yahu.Gol atmakta zorlandığım tek takımsın şu ana kadar +10 da sende olunca kalecin geçit vermedi başlarda.Kaleme 3 şut attın hyuganda golü attı.Bende herkes vasattı (yani ben Gülümseme)Ama ne yalan söyleyeyim kalecini kesip doğrayasım geldi.

Tebirkler Ryuzaki.Sen de maçını yaptığına göre ben de artık puan durumunu hazırlamaya başlayayım.

SONUÇLAR:

ScoUnk 2 JairoM59 1

Jun Misugi 3 Darklord 1

Mompresan-Jr 0 Hikaru Matsuyama 3 (Hükmen)

Ryuzaki 4 SVChatos 1

PUAN DURUMU:

[img][Resim: s1pxxg.png][/img]

8.MAÇLAR:

[img][Resim: 14ub445.png][/img]

İlk defa ligde çekişmeli maçlar oldu ve birbirine yakın sonuçlar alındı Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Ryuzaki - 01-05-2013

[img][Resim: 313rko2.png][/img]

Galiba bugün ilk maçı ben yaptım en zorlu olanından.İlk başlarda herşey çok güzeldi maça hyuganın golü ile başladım sonra hyuga schneider e kayıp faul yapınca ilk yarıda 10 kişi kaldım. Misugi senin Hyuga mahvetti beni 2 şut çekti ikiside gol oldu.Schneider in ise dribling de hep kaybetti bir kere geçti ve şut attı o da gol oldu.Sonuç olarak benim kaleci ihtiyacım varGülümseme.Bende ise Nitta çok iyiydi 2 gol attı top kaptırmadı ve kaydıklarını da hep aldı.Hino da 2 gol atarak galibiyette önemli rol oynadı ama tehlikeli bir maçtı.(Ne ara 125 oldun yahu Gülümseme)

Cvp: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Hikaru Matsuyama - 01-05-2013

Keyifli bir maç olmuş, her halinden belli. ^_^

Bakalım bugün ScoUnk benim takıma karşı nasıl bir performans ortaya koyacak.
@ScoUnk
Kalecime dikkat et. ^_^

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - junmisugi - 01-05-2013

(01-05-2013, Saat: 10:49)Ryuzaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [img][Resim: 313rko2.png][/img]

Galiba bugün ilk maçı ben yaptım en zorlu olanından.İlk başlarda herşey çok güzeldi maça hyuganın golü ile başladım sonra hyuga schneider e kayıp faul yapınca ilk yarıda 10 kişi kaldım. Misugi senin Hyuga mahvetti beni 2 şut çekti ikiside gol oldu.Schneider in ise dribling de hep kaybetti bir kere geçti ve şut attı o da gol oldu.Sonuç olarak benim kaleci ihtiyacım varGülümseme.Bende ise Nitta çok iyiydi 2 gol attı top kaptırmadı ve kaydıklarını da hep aldı.Hino da 2 gol atarak galibiyette önemli rol oynadı ama tehlikeli bir maçtı.(Ne ara 125 oldun yahu Gülümseme)

Tebrik ederim Ryuzaki Gülümseme...Takımı evet yavaş yavaş güçlendiriyorum Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Ryuzaki - 01-05-2013

Valla Misugi bende seni tebrik ederim,size yaklaşmaya çalışıyorum vakit geçtikçe ama işimi hiç kolaylaştırmıyorsun Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - ジャイロメ59 - 01-05-2013

[Resim: mn374.jpg]

Saat 11'den beri bekliyorum. Kadrosuna baktım, dedim ahanda farkı yedik abi hiç oynamayalım 5-6 fark yemektense hükmen 3-0 yenileyim daha iyidir diye düşündüm. Sonra içimden bi ses hemen karar verme ne olacağı belli olmaz dedi. Daha sonra maç yeri açık şekilde ben world youth hackine devam etmek için hex editöre geçtim. Orda tabi deniyoruz boyuna gol atıyorum. Birden bi özgüven geldi kapattım herşeyi girdim maça.

Sonuç resimde. Yenilsemde güzel maçtı (En azından fark yemedik Dil Çıkarma). Santana'nın son golü gerçekten harikaydı. Gülümseme

Benim Hyuga'dan iki şut tuttu, zaten maç boyunca topu topu üç kere gelebildim kaleye hepsi Hyuga ile. Teki gol oldu. Nasıl olduğunu bende anlamadım. Gülümseme