Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE" - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Kırık Linkler Ceza Ban Diğer (https://tsubasatr.net/forum-kirik-linkler-ceza-ban-diger.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tsukurou-dream-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE" (/konu-cttdt-tournament-the-second-challenge.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - darklord80 - 03-05-2013

(03-05-2013, Saat: 00:33)Jun Misugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SONUÇLAR:

Darklord 9 Ryuzaki 0

Hikaru Matsuyama 9 JairoM59 0

Jun Misugi 3 Mompresan-Jr 0 (Hükmen)

SVChatos - ScoUnk (Ertelendi)

PUAN DURUMU:

[img][Resim: 316w9kl.png][/img]

10.MAÇLAR:

[img][Resim: 1r8du0.png][/img]
benim deplasmanda oynayacağım tehlikeli 2 maç kalmış.hikaru vede svchatos ile olan maçlar.birde Mompresan-Jr bende ekli fakat ligdeki puan durumunu değiştirmemek için maç yapmıyorum zaten hafta sonu işim var.bu arada jun senin takım ile maç yapacam.umarım benim maçta zevkli olur.

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - junmisugi - 03-05-2013

(03-05-2013, Saat: 00:49)darklord80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-05-2013, Saat: 00:33)Jun Misugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SONUÇLAR:

Darklord 9 Ryuzaki 0

Hikaru Matsuyama 9 JairoM59 0

Jun Misugi 3 Mompresan-Jr 0 (Hükmen)

SVChatos - ScoUnk (Ertelendi)

PUAN DURUMU:

[img][Resim: 316w9kl.png][/img]

10.MAÇLAR:

[img][Resim: 1r8du0.png][/img]
benim deplasmanda oynayacağım tehlikeli 2 maç kalmış.hikaru vede svchatos ile olan maçlar.birde Mompresan-Jr bende ekli fakat ligdeki puan durumunu değiştirmemek için maç yapmıyorum zaten hafta sonu işim var.bu arada jun senin takım ile maç yapacam.umarım benim maçta zevkli olur.

Mompresan bende de ekli üstat.Ben de ekli olmayan arkadaşlarla maçları 3-0 bittiği için haksızlık olmasın diye maç yapmadım dün Gülümseme.Bu arada benim de zor iki deplasman maçım var bence kesin yenileceğim.Biri Matsuyama ile biri de son hafta senle Gülümseme.Benim hiç deplasman galibiyetim olmadığı için şampiyonluk hayal benim için Gülümseme.Bakalım son haftalara yaklaşırken hanginiz şampiyon olacak Gülümseme

Cvp: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Hikaru Matsuyama - 03-05-2013

@darklord 140 olmuş.
Benim galibiyet hayalleri zora girdi. ^_^

Benim eğer mompresan ile maçım kaldıysa ben de oynamayayım, bugüne kadar bu vurgunuza dikkat etmemiştim, doğru söylüyorsunuz.

Cvp: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - junmisugi - 03-05-2013

(03-05-2013, Saat: 11:53)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @darklord 140 olmuş.
Benim galibiyet hayalleri zora girdi. ^_^

Benim eğer mompresan ile maçım kaldıysa ben de oynamayayım, bugüne kadar bu vurgunuza dikkat etmemiştim, doğru söylüyorsunuz.

Senin de Mompresan ile maçın son hafta kardeşSenin bugün Darklord la maçın var bakalım çok merak ediyorum Gülümseme

Cvp: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Hikaru Matsuyama - 03-05-2013

Gol atarım atmasına da, sanırım yiyeceklerimin sayısı belirleyecek neticeyi. ^_^

RE: Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team-SÜPER LİG - Ryuzaki - 03-05-2013

Matsuyama ve Darklord lig için erken final gibi oldu bakalım neler olacak bende merak ediyorum neticeye göre şampiyon belli olur büyük ihtimalle.