Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Rising Sun [Yeni Seri!]

Bu konu; 363 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orada "Eat this, from center circle, FINAL FIRE SHOT!" yazıyor.

++

Final Fire? Standart Fire Shot mu bu yoksa yeni teknik? Abi ne yapıyorsun sen. ?????
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Heyecanlar içersinde yeni bölümü beklemekteyim. Berabere biterse 1. kim olacak acaba Dil Çıkarma 1. ve 2. maçların skorunu bilmiyoruz galiba Almanya ve Brezliya'nın bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bana kalırsa final Fire Shot demesi yeni şut olduğu anlamına gelmiyor, yine bildiğimiz Fire Shot olma ihtimali çok yüksek.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
manga bolumune ne oldu
[Resim: jYONND.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bende sizler gibi Final Fire Shoot yazdığını gördüm ancak Güzel bölüm sonu ve şutun kritik bir dakikada ateşlenmesi Kararsız bende belki ümidi yeşertti Güzel hepsi bu Dil Çıkarma
Çeyrek finalde Japonya vs Almanya maçı var Süper Schneider bu vuruşu ilk Wakabayashi den başkasına ateşlemez diyerek umutla bekliyorum ;)

Benim tahminlerim tutmamış Dil Çıkarma
http://www.tsubasatr.net/konu-Gruplara-i...lalim.html

- Umarım Almanlara grup maçında bu kadar kare harcayan sensei Kararsız Brezilya karşısında Fransa yada güzellik yapar ;) Beklentim Pierre Napoleon dan ikiz şutu görmek ;)
- WY de gördüğümüz şu ABD linin Sağ en azından ismini öğrenebileceğiz diye düşünüyorum ;)
- Meksika ya hiç gerek yoktu bence Kararsız

Çeyrek finalistlere bakıyorum da Kalp - Sevgi cidden çok heyecanlı müsabakalar bizleri bekliyor ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
[Resim: dGMY1Z.jpg]

Neredeyse hepimiz, finalde İspanya vs Japonya göreceğimizi düşünüyorduk.

Final büyük ihtimal Japonya - Brezilya olacak. (Arjantin'in Brezilya'yı yenmesi çok ama çok zor.)

(Ben hiç ihtimal vermiyorum) Sizce Meksika, İspanya karşısında sürpriz yapabilir mi?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
TsubasaTR.ORG - Captain Tsubasa Rising Sun Türkçe 001-013 Bölümleri Eklenmiştir Karl Heinz Schneider 3 135 30-03-2024, Saat: 03:59
Son Yorum: AlphaT®.NET
Türkçe Captain Tsubasa: Rising Sun, 12. ve 13. Bölümler Tapates 1 285 16-04-2023, Saat: 15:51
Son Yorum: Jun Misugi
Türkçe Captain Tsubasa: Rising Sun, 10. ve 11. Bölümler Tapates 2 261 20-01-2023, Saat: 19:32
Son Yorum: Taro Misaki _11
Türkçe Captain Tsubasa: Rising Sun, 1-13. Bölümler Tapates 5 496 20-12-2022, Saat: 23:42
Son Yorum: Tapates
Rising Sun Türkçe var mı? RedMellow 3 1,129 22-12-2020, Saat: 15:38
Son Yorum: GÜNEŞ 2

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
5 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Karl Heinz Schneider (05-04-2024, 06:08), Egemensngl1 (27-03-2024, 22:51), Ytan32 (13-04-2024, 05:46), Hakan Y. (27-03-2024, 23:17), gktkznc (16-04-2024, 12:40)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi