Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kutabare SK 3.Bölüm

Bu konu; 7 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Kojiro Hyuga
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeniden merhaba arkadaşlar. Oldukça uzun bir süre siteye uğrayamadım kusura bakmayın. Yeni bölümümüzle tekrardan karşınızdayım. Bu arada tüm sitenin bayramı mübarek olsun... Gülümseme

3.Bölüm

Maç günü geldi çattı. Henüz maça 2 saat var ama kahramanlarımız baya heyecanlıydı. Mahalledeki halısahada buluştular ve maçtan önce bir toplantı yapmaya karar verdiler.

Mustafa: Beyler maça az bir süre kaldı. Turnuva başlamadan önce bu hazırlık maçıyla kendimizi test etme şansımız olacak. Her ne kadar hazırlık maçı olsa da rakibi kesinlikle hafife almamalıyız.

Gökmen: Bence ilk olarak onları uzaktan şutlarla bi yoklayalım. Baktık olmadı, farklı taktikler deneriz.

Mahir: Öyleyse kaleye yaklaşmaya başladığımızda topu bana gönderin, ben hallederim.

Mustafa A.: Gençler çok kasmayın, alt tarafı bir hazırlık maçı. Gerçek gücümüzü turnuvaya saklayalım. Ayrıca kendimizi geliştirmeliyiz ve yeni teknikler öğrenmeliyiz ki daha ilk maçtan havlu atmayalım.

Ufuk: Abi salla ya, zaten kasacak bişey yok. Takım çok da iyi değil. Birkaç tane atar savunmaya çekiliriz.

Bu sırada Mahir'in telefonu çaldı, arayan babasıydı. Ufuk ile birlikte Acısu'ya gitmelerini söyledi. Dedeleri gelmiştir ve onu ziyaret etmelerini istedi. Takım arkadaşlarını yalnız bırakmak istemeselerde, Ufuk ve Mahir gitmek zorunda olduklarını anladılar. Arkadaşlarına durumu anlatıp özür dileyerek yola çıktılar. Takım elemanları da, Ufuk ve Mahir'in yerine Salih ve İbrahim'in oynamasına karar verdiler. Takım kaptanlığını ise Fatih'in yapması kararlaştırıldı ve son hazırlıklarını da yaptıktan sonra, maçın oynanacağı sahaya doğru gittiler. Sahaya vardıklarında Seymen Koleji oyuncuları antrenman yapıyordu. Kutabare SK oyuncularının geldiğini gören Seymen Koleji kaptanı Cenk, antrenmanı durdurdu ve rakip oyuncularla tanışmaya gitti.

Cenk: Merhaba beyler, hoşgeldiniz. Siz Kutabare SK takımı olmalısınız.

Fatih: Hoşbulduk dostum. Evet biziz.

Cenk: Ufuk abi ve Mahir abiyi göremedim, onlar oynamayacak mı?

Fatih: Mecburi bir durumdan dolayı gelemediler. Herneyse, maça başlayalım artık.

Cenk: Buyrun o zaman sahaya.

Takımlar sahadaki yerlerini aldı ve artık maç için herşey hazırdı. Maçın başlama vuruşunu Seymen Koleji yaptı ve maç başladı. Cenk, topu defanstaki arkadaşı Kemal’e gönderdi. Kemal topu aldığı gibi ileri çıkmaya başladı. Kemal’in karşısında Gökmen var, Gökmen’den kayarak bir müdahale geldi fakat topu alamadı. Kemal topu sağ kanattaki Mertcan’a gönderdi fakat İsmail araya girdi ve topu aldı. Şimdi top İsmail’de ve kaleye doğru ilerliyor, Mustafa’ya pasını gönderdi, Şahin araya girmek istedi ama yetişemedi ve top şuan Mustafa’da. Mustafa şimdi şut çekecek, ve Mustafa’dan bir şut geliyor, kaleci topa müdahale etmeyi deniyor ama başarılı olamadı, fakat o da ne? Top direkten döndü ve Seymen Koleji’nden Kemal topu uzaklaştırdı. Şimdi top Cenk’in önünde, Cenk son sürat kaleye doğru koşuyor. Karşısında İbrahim var, İbrahim’den bir müdahale ancak Cenk kolaylıkla sıyrıldı. Bu kez karşısına İsmail geldi, İsmailden sert bir kayarak müdahale geldi. Cenk’den şimdi bir Heel Lift ve İsmail’den sıyrılıyor. Şut pozisyonunu aldı ve sağ ayağıyla sert bir şut gönderdi. Salih müdahale etmekte çok geç kaldı ve şimdi top kaleye doğru sert bir biçimde gidiyor. Fakat Fatih bu topu kolaylıkla yakaladı. Topu hemen İbrahim’e attı ve İbrahim de İsmail’e oynadı derken İsmail çok kritik bir yerde topu kaptırdı ve Seymen Koleji’nden Ali topu kesme bir vuruşla kaleye gönderdi. Kaleci Fatih, topu zor da olsa parmak uçlarıyla kornere gönderdi ve kaptan bu pozisyona çok kızdı.

Fatih: Beyler, kendinize gelin. Turnuvada da böyle oynarsak daha ilk maçta havlu atarız.

İsmail: Pardon beyler. Kusura bakmayın.

İbrahim: Arkadaşlar hadi biraz canlı oynayın.

Köşe vuruşunu kullanmak için topun başına Kemal geçti. Köşe vuruşunu kullandı ancak savunma topu uzaklaştırdı. Savunma oyunculaından Mertcan topu kaptı ve tekrar içeriye gönderdi. Şimdi Cenk topu kafayla Semih’in önüne indirdi. Ceza sahasının hemen dışında olan Semih kaleye çok sert bir şut gönderdi ancak İbrahim topu karşıladı ve top taca çıktı. Mertcan tacı Cenk’e kullandı ve Cenk penaltı noktasına doğru orta açtı fakat Fatih topu yakaladı ve vakit kaybetmeden Gökmen’e gönderdi. Şimdi Kutabare SK takımı hızlı bir kontratak peşinde. Gökmen bütün gücüyle koşuyor ve peşinde Seymen kolejinden 2 oyuncu var fakat Gökmen’in hızına yetişemiyorlar. İlk yarının bitimine 1 dakikadan az bir süre kaldı ve Kutabare SK bu atakta gol bulmanın peşinde. Gökmen’in karşısına Kemal geçti ama tam Kemal müdahale edecekken Gökmen topu sol tarafındaki arkadaşı Mustafa A.’ya verdi. Şimdi Mustafa kaleye doğru koşuyor ve önü bomboş, kaleci Kerem de Mustafa’ya doğru koşuyor, Mustafa, elastico hareketiyle kaleciden sıyrıldı ve topu boş kaleye gönderdi. Durum şimdi 1-0 ve ilk yarı bitti.

İkinci yarıda başka gol olmadı ve Kutabare SK maçı 1-0 kazandı. Sonraki bölümde görüşmek üzere hoşçakalın... Gülümseme
Savaşı kazanan adalet olacak!!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Abi bekliyorum 4'ü, sabırsızlıkla hemde.
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bende Güzel Bu bölümde yine harika Gülümseme
EVET BENDE AÇIKLIYORUM! BENİM BABAM JAPONYA'YA ATOM BOMBASI ATTI! HİTLER GELECEĞE GELİP BANA MEYDAN OKUDU! SONRA BEN ONUN KAFASINI KESTİM!SONRA DA OZAN BENİM ADIMI KULLANARAK FAKE HESAP AÇTI xD xD xD ( İşsizlik diz boyu Dil Çıkarma )
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
En güzeli bu olmuş maç olduğu için ;) aynı fikirdeyim TaroMisaki ;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(07-10-2014, Saat: 15:32)Kojiro Hyuga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cenk’den şimdi bir Heel Lift ve İsmail’den sıyrılıyor.

Güzel
[Resim: kBzQQ9.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(08-10-2014, Saat: 14:11)JunYusuf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-10-2014, Saat: 15:32)Kojiro Hyuga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cenk’den şimdi bir Heel Lift ve İsmail’den sıyrılıyor.

Güzel

bundan sonra cylonede ekler Güzel
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kutabare SK 9. Bölüm - Karşı Atak Kojiro Hyuga 1 941 17-08-2016, Saat: 14:42
Son Yorum: Jun Misugi
Kutabare SK 8. Bölüm - Beklenmedik Gelişme Kojiro Hyuga 0 948 19-12-2015, Saat: 19:36
Son Yorum: Kojiro Hyuga
Kutabare SK Çizimleri Kojiro Hyuga 4 1,530 16-10-2015, Saat: 19:31
Son Yorum: Jun Misugi
Kutabare SK 7. Bölüm - Lig Fikstürü Kojiro Hyuga 3 1,370 28-03-2015, Saat: 10:14
Son Yorum: Ramon Victorino
Kutabare SK 6. Bölüm - Son Oyuncu Kojiro Hyuga 3 1,473 20-02-2015, Saat: 11:52
Son Yorum: Owari da

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi