Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Ve Anime Gerçeğe Dönüşür

Bu konu; 27 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sercan tam bir futbol hastasıydı. Beşinci sınıftan beri futbolcu olmak için çabalardı, fanı olduğu bir anime vardı Captain Tsubasa... Artık lise sona geçmiş olan Sercan yaz tatilindeydi, her zaman ki gibi akşam yatmadan önce Captain Tsubasa'yı izliyordu, bölümü bitirdi ve Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team oyununa girmek istedi. Sayfayı açtı, beklemeye başladı. Start yazısı geldiğinde oyuna girdi ve kadrosuna baktı, içinden "Ah be, ne vardı şu CT dünyası gerçek olsaydı!!" diye geçirdi ve oyunda etkinliğe daldı.

Bir anda bilgisayarından göz alıcı bir ışık çıktı, aradan çok fazla geçmemişti ki Sercan gözlerini açtı ve etrafına bakındı, evindeydi. Birden bir ses duydu dışarıdan, camdan baktığında maç yaptıklarını gördü. Sercan maç yapanları görünce dayanamaz hemen oynayama giderdi veya oyuna alınmazsa izlerdi. Ayakkabısını giydi sahanın kenarına gitti ama bir değişiklik vardı, bu maç yapanlar Sercan'ın arkadaşları değildi. Nerede olduğunu merak edip etrafına baktı, kendi mahallesinde olduğundan emin oldu çünkü evler, saha, park hepsi aynıydı ama bu çocuklar kimdi?

Sahadaki 2 çocuk Sercan'ın dikkatini çekti, birisi formasının kollarını sıyırmış sıfır kol yapmış, diğeri ise saç bandı takmıştı. Saç bandının arkasında 2 tane uzantı vardı, bembeyaz bir saç bandı, Sercan'a pek yabancı gelmediler. Saç bandı olan çocuğa bakarken birden kafasının yanından top çok hızlı şekilde geçti. Adının Burak olduğunu öğrendiği biraz uzun ve sarı saçlı çocuk topu yanlışlıkla dışarı atmıştı, Sercan topu almak için biraz geri gitti, topu eline aldı ama oda ne ? Top sıcaktı. Herhalde çok uzun süredir oynuyorlardı diye düşünüp hiç aldırış etmeden topu sahaya geri gönderdi ve eve gitmek için yola doğru yöneldi.

Birden kafasında bir şeyler belirdi, uzun saç bandı, kısa kollu forma, uzun sarı saçlı çocuk ve onun vurduğu topun sıcak olması. Kafasını geri çevirip sahaya baktı tekrar...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Güzel başlangıç, devamını bekliyoruz. Süper
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Heyecanlı birşeyler olucka o kesin bekliyoruz abi. Gülümseme
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Geri sahaya döndü, iyice baktı etrafındakilere. 5e 5 maç yapıyorlardı, inceledi oynayanları. Birden gözleri yuvasından fırladı, Burağın takımında sarı saçlı, önden kıvrımlı şekilde tek gözünü biraz kapatan Mert isimli bir çocuk vardı "Acaba bu düşündüğüm şey mi ?.

Burak Sercan'ın yanına geldi ;

- Selam, sen yeni mi taşındın buraya ?
+ Hayır, çocukluğumdan beri burada oturuyorum ama sizi yeni gördüm.
- Bizde küçüklüğümüzden beri buradayız, bende seni ilk defa gördüm ismin nedir ?
+ Sercan, senin de Burak sanırım.
- Evet Burak, memnun oldum Sercan.

El sıkıştılar, Burak tekrar sahaya girdi. Maça devam ediyorlardı, Burağın takımında oynayan Mustafa yorulduğu için kenara geçti, Burak eliyle Sercan'a gel gel işareti yaptı ve Sercan maça girdi. Sercan'ın kafasında bin bir türlü düşünce ve soru dolaşıyordu.

*Bu nasıl olur ?
*Madem bunlarda buradaydılar, niye yeni gördüm ?
*Acaba bunlar tesadüf mü ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Devamını Bekliyoruz Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
cok guzel olmuş dahasını bekleriz
[Resim: jYONND.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum