Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa [NES] Analiz Projesi

Bu konu; 37 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben kendimce bir örnek oluşturmaya çalışacağım örnek olacağı için verdiğin pdf ten yararlanmak istiyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
https://www.youtube.com/watch?v=_wOmStESReM
https://www.youtube.com/watch?v=wyURAYeEFp0

Eleman oyunu baştan sona kaydetmiş, üşenmedim başından sonuna dek izledim, ilk başlarda vay be adamın taktiği var filan diyordum ama yok kısa zamanda çizgisini bozdu. Hatta kendimle kıyas edince ben daha tedbirli oynuyorum demeye başladım ancak kritik maçlarda ortaya koyduğu performansı gördükçe bir kez daha şapka çıkardım.

Bu oyunda en zor 3 maç var herkesin malumu: Touhou, İtalya ve Batı Almanya. Eleman hem Touhou'yu hem İtalya'yı hem de Batı Almanya'yı dağıttı resmen. Wakashimazu'ya 5 gol attı daha ne diyim, ben oyunu 2 defa bitirdim ancak Batı Almanya'ya ikisinde de gol atamadan PK ile geçtim, eleman ise Müller'e 3 gol atarak rakibi 3-0 yendi. Ovvv

İlham almak ve taktik vs kapmak isteyenler buyursun izlesinler.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa: Oversea Fierce Fights En La Liga İçin Editör Tapates 6 291 26-10-2023, Saat: 21:02
Son Yorum: Hiena 2
"Captain Tsubasa İncelemeler" Kategorisi Eklenmiştir Karl Heinz Schneider 2 94 04-03-2023, Saat: 00:33
Son Yorum: Samight
Tsubasa remake Türkçe dublaj Zefsane 5 208 02-01-2023, Saat: 22:17
Son Yorum: Zefsane
Captain Tsubasa Rise Of New Champions TÜRKÇE yama Çalışması [Çevirmen Alınır] sinnerclown✓ 44 10,667 01-12-2022, Saat: 19:00
Son Yorum: sinnerclown✓
[AKTİF] Kaptan Tsubasa Manga Okuma Sitesi - TsubasaTR.ORG AlphaT®.NET 27 4,890 15-05-2022, Saat: 19:25
Son Yorum: Kapotex

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi