Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 Hileli Şifrelerin Sırrı Ne ?

Bu konu; 11 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Claudio Meon
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba arkadaşlar. Bu gün sizlere birşey sormak istiyorum. Bildiğiniz üzere Captain Tsubasa 2 Super Striker'da bazı kısa ve hileli şifreler var. Gülümseme Örnek olarak 222. Açık Ağızlı Gülümseme
Peki, bu şifrelerin sırrı ne ve bunları Tecmo ekibimi oyuna ekledi yoksa oyunu oynayan kişilermi bir şekilde bunu oyuna eklediler ? İşte bende size bu gün bu soruyu sormak istiyorum cevaplarınızı yoruma bekliyorum. Gülümseme

-İYİ OYUNLAR-
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bir ton şifre var böyle Tsubasa'ya ilk maçta drive rövaşata ve cyclone veren şifrelerden tut da iran-italya-arjantin maçlarını açan şifrelere kadar
bir sırrı olabileceğini sanmıyorum ben oyunu ilk bitirdiğimde arapça versiyonuydu ve kendi şifrelerimi doğru düzgün yazamazdım
sonradan göz aşina olunca defterime tüm karakterleri çizmiştim sonradan yazdım yani.Oyunu oynayayanların eklediğini de sanmıyorum.
Double Dragon 3 oyununda da var bu ataride oynarken select start a ve b'ye bas birkaç kez tekrarla bölüm atlarsın.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bu şifre konusu her zaman benimde kafamı kurcalıyor.

En basitinden Onur'un dediği gibi, ilk maçta Cyclone(!?) açan şifre bile var.

Bu şifreler neye göre oluşuyor acaba o kadar merak ediyorum ki..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
İşte bende çok merak ediyorum Gülümseme Hani nasıl bir hile veya kod kullanılıyor da bu şifreler oluşuyor Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bence bunlar easter egg gibi bir şey olsa gerek. Oyuna işlenmiş bir şey olabilir. Mesela yanlış hatırlamıyorsam 12 tane K yazınca arjantin maçından başlıyordu. Ama neden K? Her şey bir kenara bence bunlar oyuna bilerek eklenmiş şeyler. Çünkü bu şifreleri istediğiniz hack oyununda deneyin işe yarıyor. Kasıtlı yapılmış bir şeydir. Benim aklıma bundan başka bir şey daha takıldı. Acaba oyun aynı şifreleri mi veriyor yoksa milyarlarca farklı şifre mi var aynı şeyin denk gelme olasılığı yok mu? Bence bir başlık açalım herkes kendi şifrelerini yazsın bakalım aynı şeyler çıkacak mı? Bence illa bir yerde aynı şey çıkar.
[Resim: tsubasa-vakabayasi-kurtaris.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Olabilir Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi