Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

İmza ve Avatar Kullanımı

Bu konu; 18 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar burada sitemizde ve forumlarda yeni olan arkadaşlarımız için imza ve avatar yükleme ile ilgili bilgiler vereceğim.

Öncelikle Avatar yüklemeden başlayalım.

[Resim: nQpWqX.jpg]

[Resim: t45FiW.jpg]
[Resim: pKYQEn.jpg]

Şimdi de imza kullanımına geçelim.

İmza Kullanımı;

[Resim: jau3K6.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Eline Sağlık Kardeşim Gerekli Bir Anlatım Konusu Daha...;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Önceden imzada direkt bir sınır vardı (şimdi de var mı bilemiyorum ancak koca koca imzalar gördüğümüze göre böylesi bir kısıtlama şu anda yok sanıyorum). Bu limit sayesinde istediğimiz büyüklükteki imzaları koyamıyorduk ve forum cidden çok düzgün gözüküyordu. Madem son birkaç gündür sitede bir silkelenme var o halde yeri gelmişken söyleyeyim, muhtemelen çocuk ve genç arkadaşlar bu tarz büyük ve gösterişli imzalar koymaya meyilliler ancak dediğim gibi çok çirkin duruyor ve "kıymetli" sayfaları gereksiz yere meşgul edip, dolduruyorlar farkında olmadan.

Şayet mümkünse eskisi gibi bir kısıtlama getirilebilir mi. Maksimum limite site idarecileri olarak hep birlikte karar verebilirsiniz.

Teşekkürler.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Belli bir sınırlama var elbette ama en yüksek boyut bazen kullanılabiliyor ve bu pek hoş durmuyor. Arkadaşlarımız bunu dikkate alıp kendileri boyut düzenlemesi yapabilirler yada biz bu tavan boyutları yeniden düzenleyebiliriz. En yüksek boyut ile ilgili genel bir rahatsızlık varsa, bu durum değerlendirebilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
tolga abi ben imzamı yazıyorum da link olarak gözüküyo seninki gibi gözükmüyo ve birde yazdığımız mesajı nasıl sileriz söylermisin Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Başına ve sonuna img'leri koyman lazım. Şu şekilde: [img] İMZAN [/img]
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi