Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

[PS1] - Tank Racer

Bu konu; 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Rijitsu
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Resim: tank-racer.png]
Bugün Tank yarışı yapmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evetse sizi Tank Racer adlı oyuna davet edeyim. Oyun, Glass Ghost Production tarafından yapılmıştır. Bu oyunun dağıtımcılığını Grolier Interactive tarafından 26 Mart 1999 yılında yapmıştır. Oyunun yaşama durumu hayranların elinde kalmıştır.

Çoklu Oyuncu: Evet
Diğer Adları:
Yapımcı: Glass Ghost Production
Platformlar: Windows, PlayStation, Cep Telefonlar

Tank Racer Hakkında
Birçok insanın tanklara olan merakı vardır, kimisi süper güç olarak görür, kimisiyse bir devletin en önemli alanı olarak görür. Bu oyunu oynadıktan veya tanıdıktan sonra tankların sadece savaşmak için yapılmadığını düşünmeye başlayacaktır.Oyundaki amacımız rakip tanklarını geçip birinci olmaya çalışmaktır, tabii bunu yaparken rakip tanklarını patlatmanızı, yanından geçmenizi ya da pickupları alıp onların üstüne atmaya çalışıyoruz.
Tank Racer Bilgileri
  1. Bu oyun açılınca sizi güzel modlar karşılamaktadır, sırasıyla Cup Race (Kupa Yarışı), Single Race (Tekli Oyun) ve MultiPlayer Race (Çoklu Oyuncu Yarış) şeklindedir.
  2. Bu güzel modların içeriğini de sırasıyla inceleyelim. Cup Race: Bu alanda diğer yarış bölgelerini açabiliyoruz. Single Race: Bu bölgede oyuna ve o bölüme ısınmak için kullanabiliyoruz. MultiPlayer Race: Bu kısım günümüzde pek kullanılmaz ama kısaca değinelim, bu oyunu internetten oynuyorsunuz.
  3. Bu oyun içinde pickup bulunmaktadır. Sırasıyla, Alien Abduction (Uzaylılar Tarafından Kaçırılma), Concussion Shell (Beyin Sarsıntısı Kabuk), Electro Mine (Elektrikli Mayın), Homing Missile (Yurt Füzesi), Mines (Mayınlar), Shield (Koruma), Slider Rizer (Kaydırıcı Yağ) ve Turbo şeklindedir.
  4. Ayrıca Homing Missile (Yurt Füzesi) adlı pickupı kullanmak için oyunu %100 bitirmeniz gerekiyor.
  5. Oyunda kayıt sistemi bulunmaktadır.
  6. Bu oyundaki Pause sistemi gayet iyi çalışmaktadır.
  7. Oyun Windows, PlayStation ve Cep Telefonlar için yapılmıştır.
  8. Bu güzide oyun, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İtalyanca konuşmaktadır.
Tank Racer Resimleri
[Resim: tank-racer-title.png][Resim: tank-racer-yaris-basi.png][Resim: tank-racer-saldiri-altinda.png]

Alıntıdır.

http://www.konsoloyuncu.com/showthread.php?tid=6
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Eline sağlık
Ben PS-1'de en çok Street Fighter EX 2 Plus'ı severdim
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ben Resident Evil ve Street Fighter EX serisi Süper
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bu oyunu çok uzun yıllar öne oynadım diye hatırlıyorum ama emin değilim tabi. Görüntüler tanıdık geldi de
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi