Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2 Super Striker [Analiz] - Detaylı Tam Çözüm

Bu konu; 16 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 2 Super Striker (Analiz)

http://www.mediafire.com/file/htbe2g873r...D.pdf/file

Çalışmamı tahrif, tağşiş etmediğiniz ve özellikle de çalışmaya katkıda bulunanların esamesinin yer aldığı Credits bölümünü çıkarmadığınız takdirde istediğiniz yerde paylaşabilir, dilediğiniz şekilde istifade edebilirsiniz. 

İlgilenen ve sevenlere ithafen gönüllük esası ile kaleme alınmıştır.

Hikaru Matsuyama (2019)

Ek Dosyalar
.pdf   Captain Tsubasa 2 Super Striker [Analiz].pdf (Dosya Boyutu: 28.87 MB / İndirme Sayısı: 96)
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Yukarı Çık Cevapla
noktası virgülüne değinilmiş tekrardan eline sağlık..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Emek verip pdf haline getirip paylaşmak ne de güzel durmuş ! Maalesef yeni farkettim.

Digimax'ın dediği gibi her ayrıntı var, faydalanmak isteyen herkesi CT-2 Çözüm konusundan buraya yönlendireceğim.
Oldukça esaslı, gönülden bir çalışma olmuş.
Teşekkürler.
      2007-2010 Webmaster
          2010-2013 Forum Görevlisi
2013-2014 Admin
         2014-2017 Emekli yönetici
2017-2020 Admin
            2020-         Danışman yönetici

[Resim: HeNriS.png]
Delilik öyle kolay olmuyor, ben yıllarımı verdim 
DjBaşkan | AlphaT®
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(25-03-2020, Saat: 03:15)AlphaT®.NET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emek verip pdf haline getirip paylaşmak ne de güzel durmuş ! Maalesef yeni farkettim.

Digimax'ın dediği gibi her ayrıntı var, faydalanmak isteyen herkesi  CT-2 Çözüm konusundan buraya yönlendireceğim.
Teşekkürler.
Ve ne yazık ki çok az kişi tarafından fark edilmiş durumda.  Güzel

Kendi çalışmam olduğu için söylemiyorum inanın ancak 2008 senesinden beri CT online sitelerdeyim ve ne bu oyun özelinde ne de başka bir Captain Tsubasa oyunu için bu denli geniş bilgiler içeren, detaylı ve ciddi emek harcanmış bir ikinci Analiz çalışması görmedim.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(26-03-2020, Saat: 14:36)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-03-2020, Saat: 03:15)AlphaT®.NET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emek verip pdf haline getirip paylaşmak ne de güzel durmuş ! Maalesef yeni farkettim.

Digimax'ın dediği gibi her ayrıntı var, faydalanmak isteyen herkesi  CT-2 Çözüm konusundan buraya yönlendireceğim.
Teşekkürler.
Ve ne yazık ki çok az kişi tarafından fark edilmiş durumda.  Güzel

Kendi çalışmam olduğu için söylemiyorum inanın ancak 2008 senesinden beri CT online sitelerdeyim ve ne bu oyun özelinde ne de başka bir Captain Tsubasa oyunu için bu denli geniş bilgiler içeren, detaylı ve ciddi emek harcanmış bir ikinci Analiz çalışması görmedim.
Ben de göremedim. Analiz konusunda tam bir külliyat niteliğinde bu çalışma.
Diğer oyunlar için bu nedenli vb çalışmalar yok, daha çok farklı alanlarda çalışmalar var. Analiz olan çalışmalarda detayı minimize edilmiş şekillerde. Gülümseme
      2007-2010 Webmaster
          2010-2013 Forum Görevlisi
2013-2014 Admin
         2014-2017 Emekli yönetici
2017-2020 Admin
            2020-         Danışman yönetici

[Resim: HeNriS.png]
Delilik öyle kolay olmuyor, ben yıllarımı verdim 
DjBaşkan | AlphaT®
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Emeğine sağlık abi. Henüz bitirmesem de şimdiden bitirdim diyebilirim. CT2 oynarken rakip takımla ilgili bilgilere bakıyorum. Rakip oyuncuların istatistiklerini paylaşan Hiena'ya ve diğer emeği geçenlere de teşekür ederim. Efsane bir çalışma, ellerine sağlık.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ct5 Tam Çözüm [TsubasaCan] SvChatos 46 8,132 14-03-2024, Saat: 22:35
Son Yorum: bykaya
Captain Tsubasa SEGA-CD Tam Çözüm Makoto Soda 64 2,651 12-03-2024, Saat: 16:00
Son Yorum: bykaya
Captain Tsubasa Oyunlarının Tam Çözümleri SacMisaki 12 2,520 11-01-2024, Saat: 17:28
Son Yorum: coderturk55
Captain Tsubasa PS-2 Tam Çözüm misaki_furkan 29 8,586 09-01-2024, Saat: 17:58
CT 3 TAM ÇÖZÜM AlphaT®.NET 39 8,003 24-12-2023, Saat: 15:21

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi