Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2019 - Tokyo Olimpiyatları Özel Bölüm (Türkçe Altyazılı)

Bu konu; 26 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : knighTeen87
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güzel paylaşım ama keşke Türkçe çevirisi de olsaymış
asıl beklediğim CT-2'nin Kitapçığı tabi onun Türkçesi de olsa eminim bilmediğimiz şeyler çıkacaktır
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Düzgün bir photoshop işçiliği ile ortaya çok güzel çalışmalar çıkabilir. Bildiğim kadarıyla Türk forumlarında daha önce bu tarz projeler hiç yapılmadı. 

Captain Tsubasa 2 Super Striker için bir başka çalışmanın daha içinde olmak beni mutlu eder.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(19-11-2019, Saat: 13:26)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @jun Misugi
Ben bu direkten dönme olayını biliyorum, sanırım geçen sene bir Japon sitesinde dolanırken tesadüf etmiştim. Birazcık olsun Japonca ile uğraşmanın faydaları diyelim.  Sağ

@knighTeen87
Captain Tsubasa Get in The Tomorrow için atmış olduğun görsellere bakarak bütün bunları çok rahatlıkla Japoncadan Türkçeye çevirebileceğimi söyleyebilirim. Ancak güzel bir iş ortaya çıkartalım isterim şahsen, bunun için de böyle foto çekip atmak yerine -elbette imkanın, durumun varsa- bu dokümanları taratıp (scan işi yani) bana ulaştırabilirsen çok daha güzel olur. 

http://www.mediafire.com/file/o45rrilj7h...9.zip/file

Bak mesela bu linkteki kılavuzları indirirsen Pepito nickli bir arkadaşın harika bir scan yani tarama ile güzelce bir dosya oluşturduğunu göreceksin. 

Burada CT3, CT4 ve CT5 için kitapçıklar mevcut, sende de CT2'nin olduğunu duyunca beni aldı bir mutluluk.  Güzel

Dediğim hususlarda anlaşabilirsek seve seve bütün iş ve aile yaşantımın getirdiği zorluklara rağmen Captain Tsubasa için tekrar kolları sıvarım. Ancak elbette öncelikli tercihim Captain Tsubasa 2 Super Striker.   Güzel

CT2'nin kitapçığına bir bakayım, zarar görmeyecek gibi ise tarama yapmaya çalışırım. Get In The Tomorrow'u sadece göstermek amaçlı çekmiştim zaten, resim çekecek olsam o kadar kötü çekmem merak etme Gülümseme
[Resim: 1274.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Anlaşılan bir gelişme yok, daha fazla beklemenin anlamı da yok. Captain Tsubasa 2 Super Striker için artık bir şekilde kendim bir şeyler düşünüp çeviri yapacağım.

Yine de teşekkür ederim, bir ara heyecanlanmıştım.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
elinde kitapçık varsa ya da temin edebiliyorsan çalışmaları bekliyoruz
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kitapçığı buldum ve kesinlikle çevirisini yapacağım her ne kadar zaman alırsa alsın. Ancak önce Captain Tsubasa (NES) Kullanım Kılavuzu (Rehber) çevirisine başladım.

...

Bu arada Efsanenin Doğuşu kitabını aldım, okudum, bitirdim. Ya sen? ^_^
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wakabayashi Orta Sahadan Gol Yiyor (Türkçe Altyazılı) / Captain Tsubasa - 2. Film knighTeen87 3 249 24-06-2023, Saat: 22:55
Son Yorum: knighTeen87
Captain Tsubasa no Koutsuu Anzen & no Shouka Sakusen (Bilinmeyen Tsubasa Animeleri) knighTeen87 5 319 22-03-2022, Saat: 18:59
Son Yorum: Tsumax
tsubasa messi ve ronaldoya karşı Ronnie 2 376 17-09-2021, Saat: 22:43
Son Yorum: ScoUnk
Captain Tsubasa - Film#3: Yarınlara Koş! (Türkçe Altyazılı) - 1986 knighTeen87 1 1,016 16-07-2020, Saat: 00:24
Son Yorum: Genzo21
(Yeni)CT- Yuto Nagatomo Özel Bölümü AlphaT®.NET 0 1,056 05-11-2019, Saat: 11:37
Son Yorum: AlphaT®.NET

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
AlphaT®.NET (31-03-2024, 18:02), Karl Heinz Schneider (31-03-2024, 18:02)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi