Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kutabare SK 2.Bölüm

Bu konu; 7 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Kojiro Hyuga
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.Bölüm

Takım 9 kişi oldu ve artık kalan 2 kişiyi de bulmak için düşünmeye başladılar. Son 2 kişi kimler olabilirdi?

Ufuk: Fatih, kalecimiz sen olacaksın ama birde yedek kaleciye ihtiyacımız olacak. Ben savunma ve forvet olarak oynayacam o yüzden kaleye geçemem. Düşündüğün biri var mı?

Fatih: Kanka kardeşim Ahmet var bizden başka kaleci. O olur mu ne dersin?

Ufuk: Olur olmasına da turnuva başlayana kadar biraz daha çalışması lazım.

Fatih: Önümüzde 10 gün var. Bu 10 gün içinde Ahmet’i çok sıkı çalıştırmamız lazım.

Mahir: O zaman mesele yok beyler. 10.cu oyuncumuzu da bulduk, ben son oyuncunun Gökmen olabileceğini düşünüyorum. Ufuk, sen gidip Gökmen’e durumdan bahset ve bize katılıp katılamayacağını bi sor. İsmail, Fatih ve ben halı sahaya gidiyoruz.

Ufuk: Tamam ben hallederim.

Mahir, İsmail ve Fatih halı sahaya antrenman yapmaya giderken Ufuk da Gökmen’in evine doğru gidiyordu. Bu sırada Ufuk, Emre ve diğer takım elemanlarına telefon edip sahaya gitmelerini söyledi. Ufuk, Gökmen’in evine geldi ve kendisiyle konuşmaya başladı.

Ufuk: Kanka sana güzel bi haberim var

Gökmen: Nedir hacı?

Ufuk: Kanka duydun mu bilmiyorum, Türkiye de 16 ilde düzenlenen bi halı saha turnuvası var. Önce il elemeleri olacak, birinci ve ikinci olan takımlar Türkiye finallerine gidecek. 8 grupta 4er takım toplamda 32 ekibin mücadele edeceği bi Türkiye finali, Dünya kupası sistemi gibi. Şampiyon olan takıma kişi başı 1000 € para ödülü, altın madalya, şampiyonluk kupası ve Barcelona FC ile 1 ay futbol kampı var. Eğer ordaki oyunumuz beğenilirse Barcelona’ya transfer bile edilebiliriz. Bi takım oluşturmaya çalışıyoruz ve sadece bir kişi eksik, o kişi de sen olabilirsin. Ne dersin?

Gökmen: Kanki bende bu turnuvaya katılmayı çok istiyorum, sizle katılmıycam da kimle katılıcam? Forvetinize de hızlı biri lazım olacaktır zaten Gülümseme Para ödülü değilde Barcelona ile oynayacak olmak ilgimi daha çok çekiyor. Yani, ben de sizinle katılacam.

Ufuk: Helal lan Gülümseme Hadi sahaya gidelim hacı Gülümseme

Ufuk, Gökmen’i de takıma katılmaya ikna ettikten sonra beraber sahaya gittiler. Takımdaki diğer kişiler sahada pas çalışması yapıyordu. Ufuk, antrenmanı yarıda kesip takımı etrafına topladı ve turnuva ile ilgili birşeyler söyledi.

Ufuk: Beyler artık takımımız tam. Yarın gidip kaydımızı yaptıracam, ve turnuva başlayana kadar mümkün olduğunca çok çalışmamız gerekiyor.

Mustafa A.: Çalışma sıkıntı değil de Ufuk, kim nerde oynayacak?

Ufuk: Şimdi söyleyecem abi. Kalede Fatih. Defansta ben, Mahir ve İsmail. Ortasahada Mustafa ve sen. Forvette de Gökmen oynayacak. İbrahim, Ahmet, Salih ve Emre yedeklerimiz. Kimse için bi sorun yok sanırım, değil mi?

Takım: Sorun yok, böyle iyi.

Ufuk: Tamam o zaman. Şimdi dağılalım, yarın antrenman yapmaya devam ederiz ve bende kayıt işlemlerini hallettikten sonra size katılırım. Bu arada, 2 gün sonrası için Seymen Koleji ile bir maç ayarladım haberiniz olsun.

Herkes evlerine dağıldı. Ertesi gün, Kayıt işlerini de aradan çıkartınca iyice rahatlayan Ufuk antrenman için takım arkadaşlarının yanına döndü. Takım ile beraber sıkı bir antremandan sonda herkeze evlerine gidip yarınki maç için iyice dinlenmelerini söyledi. Bakalım bu hazırlık maçı nasıl geçecek? Bekleyip göreceğiz…

Savaşı kazanan adalet olacak!!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Kutabare SK 2.Bölüm - Yazar: Kojiro Hyuga - 03-07-2014, Saat: 17:53
RE: Kutabare SK 2.Bölüm - Yazar: ali_1903 - 03-07-2014, Saat: 19:09
RE: Kutabare SK 2.Bölüm - Yazar: MompresaN - 07-07-2014, Saat: 06:53
RE: Kutabare SK 2.Bölüm - Yazar: Kojiro Hyuga - 09-07-2014, Saat: 03:52
RE: Kutabare SK 2.Bölüm - Yazar: MompresaN - 09-07-2014, Saat: 12:18
RE: Kutabare SK 2.Bölüm - Yazar: JunYusuf - 17-07-2014, Saat: 14:17
RE: Kutabare SK 2.Bölüm - Yazar: KaTiL_KaaN1998 - 09-08-2014, Saat: 01:12
RE: Kutabare SK 2.Bölüm - Yazar: TaroMisaki - 10-08-2014, Saat: 20:46

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kutabare SK 9. Bölüm - Karşı Atak Kojiro Hyuga 1 941 17-08-2016, Saat: 14:42
Son Yorum: Jun Misugi
Kutabare SK 8. Bölüm - Beklenmedik Gelişme Kojiro Hyuga 0 948 19-12-2015, Saat: 19:36
Son Yorum: Kojiro Hyuga
Kutabare SK Çizimleri Kojiro Hyuga 4 1,530 16-10-2015, Saat: 19:31
Son Yorum: Jun Misugi
Kutabare SK 7. Bölüm - Lig Fikstürü Kojiro Hyuga 3 1,370 28-03-2015, Saat: 10:14
Son Yorum: Ramon Victorino
Kutabare SK 6. Bölüm - Son Oyuncu Kojiro Hyuga 3 1,473 20-02-2015, Saat: 11:52
Son Yorum: Owari da

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi