Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2-Final Evolution Analizli Barcelona-Atletico Madrid Maçı

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu kez zorlu bir maç oldu. Gülümseme Artık yavaş yavaş zorlu maçlarda başlayacak.

Bu arada ilk konuda sormuştum ama görmemişsin herhalde. Eski versiyonu oynuyorsun ama ben oyunu güncelledim biliyorsun. Şimdi her maçta sıradan oyuncuların tipi değişti, bizim ve rakibin gol sonrası sevinme sahneleri, sonra o dönem bilmediğim oyuncu davranış kodları ve korner kullanımları gibi şeyleri güncellemiştim. Eski hazır videoları mı yüklüyorsun bilmiyorum ama bence yeni versiyondan başla artık. Çünkü değişikliklerin olduğu maçlar başlıyor ve özellikle de oyuncu davranışları ve korner sırasında dökümana göre bilgiler veriyorsun ya şimdi eski versiyondan oynarsan onda o değişiklikler olmadığı için yanlış bir bilgi vermiş olursun. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 2-Final Evolution Analizli Barcelona-Atletico Madrid Maçı - Yazar: Hiena - 29-03-2017, Saat: 23:14

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Japonya İsveç Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 2 22 Dün, Saat: 21:36
Son Yorum: Tsumax
Japonya All Star Rövanş Captain Tsubasa 2 Shin Super Striker Jun Misugi 7 108 29-04-2024, Saat: 08:21
Son Yorum: Oozora Tsubasa
Japonya Uruguay Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 8 126 27-04-2024, Saat: 23:29
Son Yorum: Hiena 2
Brezilya Kamerun Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 12 109 23-04-2024, Saat: 00:18
Son Yorum: Tsumax
Almanya İsveç Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 12 142 18-04-2024, Saat: 20:56
Son Yorum: Hiena 2

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi