Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2-Final Evolution Analizli Barcelona-Valencia Maçı

Bu konu; 1 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok kolay bir maç oldu. Gülümseme

Yeni versiyon zor diyorsunuz ama buda çok kolay. Bir başkasından daha izledim tüm maçları ve gördüm ki ilk bölüm ve milli maçların birkaçı dışında kolay 2 bölüm olmuş. Belki Misaki' li bölümde birkaç maç zorlu olabilir.

O dönemler hangi mantıkla yaptım bilmiyorum ama Rivaul' a özel şut hadi neyse üzerine birde Enpoli'ye de eklemişim. Normalde sadece Tsubasa vardı ve buna rağmen bu bölümlerde çok zorlanmıyorduk. Ben burda 3 oyuncuya eklemişim, Pajol' a özel kayma eklemişim ve birde her ne kadar o dönem zorunlu nedenlerden de olsa birçok oyuncumuza hız eklemişim. Buda bize baya avantaj kazandırıyor. Yeni versiyonda bunları düzenledim. Bu gibi nedenlerden baya kolay olan bu oyunda hız, davranış kodları gibi şeyleri ayarlayıp bir nebze rakipleri düzenledim.

Hiç yenilmeden veya bir iki kez yenilerek bitiren oyunlardan bana göre tat alınmaz ve tekrar tekrar kendisini oynatmaz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 2-Final Evolution Analizli Barcelona-Valencia Maçı - Yazar: Hiena - 05-04-2017, Saat: 22:12

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Japonya Uruguay Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 7 63 4 saat önce
Son Yorum: Tsumax
Brezilya Kamerun Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 12 94 23-04-2024, Saat: 00:18
Son Yorum: Tsumax
Almanya İsveç Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 12 127 18-04-2024, Saat: 20:56
Son Yorum: Hiena 2
Almanya ABD Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 4 79 09-04-2024, Saat: 01:51
Son Yorum: Makoto Soda
Japonya Çin Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 8 180 05-04-2024, Saat: 18:17
Son Yorum: Robert lewandowski

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi