Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2-Final Evolution Analizli Jubilo Iwata-Urawa Reds Maçı

Bu konu; 4 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet bugüne kadar elimizdeki oyuncu sayısı sınırlı olduğu için bu kadar oyuncu kullanabilmiştim ama son dönemde bulduğumuz kilit özelliklere ait kodlarla beraber bir oyuncu üzerinden kopyalama yapıp bir başka maçta ona farklı forma rengi, farklı tip, farklı isim, farklı teknik ve farklı skill değerleri verebiliyoruz.

Mesela oyunun son güncel versiyonunda Nitta' yı dahil etmemle beraber 2. takımdaki Saare' yi, 1 .takımdaki Diego dan kopyaladım. İsim, tip, forma ve tekniğini ondan kopyalayarak ekstra bir yeni oyuncu daha eklemiş oldum.

Pas konusunu uygulamaya başladığım zaman sizlerden gelen talep ve öneriler kapsamında bu gibi yeni oyuncuları ekleyeceğim. Aklınıza gelen eksik ve oynaması gereken yetenekli oyuncular varsa oyunun paylaşım başlığında belirtirseniz bende elimden geldiğince bunları eklerim. Tek bir sorun var, oda boş kod alanları. İlerleyen dönemlerde daha önemli özelliklere ait kodlar bulduğumda eklerim düşüncesiyle o boş bölümleri şimdiden bitirmek istemiyorum. Yinede birkaç önemli oyuncuyu ve tekniği görüşleriniz doğrultusunda ekleyeceğim.

Bu arada oyunda olması gereken ismi Igawa mı olacak?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 2-Final Evolution Analizli Jubilo Iwata-Urawa Reds Maçı - Yazar: Hiena - 01-05-2017, Saat: 23:04

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Japonya All Star Rövanş Captain Tsubasa 2 Shin Super Striker Jun Misugi 7 58 2 saat önce
Son Yorum: Oozora Tsubasa
Japonya Uruguay Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 8 96 27-04-2024, Saat: 23:29
Son Yorum: Hiena 2
Brezilya Kamerun Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 12 105 23-04-2024, Saat: 00:18
Son Yorum: Tsumax
Almanya İsveç Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 12 127 18-04-2024, Saat: 20:56
Son Yorum: Hiena 2
Almanya ABD Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 4 79 09-04-2024, Saat: 01:51
Son Yorum: Makoto Soda

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi