Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 1 (FC) İngilizceleştirme / Türkçeleştirme Projesi -GÖNÜLLÜ ARANIYOR!-

Bu konu; 14 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : knighTeen87
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elimizde bu oyunla ilgili bazı bilgi ve dökümanlar mevcut. Bunlar bir araya getirilip ve yeni araştırmalar yapılıp bu oyun içinde düşündüğün çalışmalara yapılabilir.

Öncelikle 1. konuyu ben halledebilirim. Sadece CT2 deki gibi hile kodları olmadığı için hemen istediğimiz maçtan açıp istediğimiz şeyi hemen uygulayamıyoruz ama artık hiç bu yönünün sevmesem de o gereksiz yere uzatılan karmaşık şifreleri girip o şekilde deneyebiliriz. Zaman hilesi de vardı bunun. Her ne kadar hata verse de hakem düdüğü çaldığı gibi hileyi pasif hale getirirsek oyun hata vermiyor ve atacağımız bir golle çok vakit kaybetmeden hemen bir sonraki maça geçebiliriz.

3.Konuyu da büyür oranda halledebilirim. Tabi bu oyunun yapısı CT2 den daha farklı. Mesela bazı teknikler ve diyaloglar için mevcut yerinde metni uzatamıyoruz. Gerçi bazı konuların yer gösterim kodlarını da bulduk ama daha uzun diyaloglar için boş yerlere yer gösterim yaparak oraya girmemiz gerekiyor ama daha önce birkaç denemem sonuçsuz kaldı. CT2 deki A0, B0, 80, 90 gibi yer göstermeler denedim ama oralara uymadı. Sanırım o oyunda boş yerlerin yer göstermeleri daha farklı bir şekilde yapılıyor. Tabi her blokta boş bölüme bir isim yazıp sonra o tek tek farklı A1, A2, A3 ... B1, B2, B3 ... gibi kodlar deneyerek uğraştırsa da bir şekilde doğru kodlara ulaşılabilir.

Wild striker' ın da dediği gibi radarda oyuncu numaralarının gözükmemesi ve bazı ilginç uygulamalarının olması ben dahil birçok kişinin bu oyuna mesafeli bakmasına neden oluyor ama yinede belli bir takipçi gurubu olduğu için ve onların talepleri de dikkate alınmaya değer olduğu için bir şekilde bu işe başlanabilir. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 1 (FC) İngilizceleştirme / Türkçeleştirme Projesi -GÖNÜLLÜ ARANIYOR!- - Yazar: Hiena - 08-05-2017, Saat: 01:19

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Zhangjianihao Hack (V10) Türkçeleştirme Çalışması İle İlgili Bilgi Hiena 2 75 1,930 16-04-2024, Saat: 13:37
Son Yorum: Hiena 2
Capitan Tsubasa 2 Bayer Munih hack levin44 5 938 15-04-2024, Saat: 22:39
Son Yorum: Kian
En İyi 5 Captain Tsubasa 2 hacki? Jun Misugi 20 5,507 14-03-2024, Saat: 01:28
Son Yorum: AlphaT®.NET
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 164 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Vol II Final Evolution Şifrelerim :) Claudio Meon 40 5,378 28-01-2023, Saat: 22:39
Son Yorum: kurtgeliyor33

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (Bugün, 01:09)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi