Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 1 (FC) İngilizceleştirme / Türkçeleştirme Projesi -GÖNÜLLÜ ARANIYOR!-

Bu konu; 14 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : knighTeen87
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@knighTeen87
4) Reklam konusunda tabi ki yardımcı olurum. Ama affınıza sığınarak söylüyorum, internette hiç kimsenin ilgisini çekmeyecek bir sürü hack var. Her oyuncunun gücünü sonsuz yapıp adını hack koyunca haklı olarak ilgi de çekmiyor tabi. Önemli olan sıradışı, ilginç ve dikkat çekici nitelikte işler çıkartmak. Serinin resmi öyküsünü takip eden hack'ler bu yüzden ilgi görüyor, kimse bir başkasının uydurduğu öykülere sahip, dengesiz, çok bir nitelik içermeyen hack'leri oynamak istemiyor çünkü. Çok yetenekli arkadaşlar var fakat yetenek doğru yönde kanalize edilmiyor.

Seriye Uygun Yapılan Çalışmalar Tabi Daha Fazla İlgi Görür.Bu Bir Gerçek Bende Mangaya Veya Hikayeye Filan Uygun Çalışmalar Yapılsın İsterim Ancak Arkadaşların Kendi Hikayelerini Yaptığı Emek Verdiği Çalışmalara Uydurma,Dengesiz,Nitelik İçermeyen Demeni Hiç Doğru Bulmuyorum işte Böyle Sözler Yüzünden Yani Sadece Siz Dediniz Diye Değil Bir Çok Kişi Böyle Düşünüyor Söylüyor Söylemler Yüzünden Kızgın - Sinirli Hack Çalışmasıda Yapmıyacağım Çok Kırılıp Kızdım...
Barış Kardeşim Haklısın Sonuna Kadar Ct2 Hack İşlerini Bırakmakta Seni Daha İyi Anlıyorum Şimdi

Not: Çalışmamı Bekliyen Arkadaşlar Sizleri Mağdur Etmiyeceğim Çalışmamı HIzlıca Tamamlayıp Paylacağım Sonra Daha Yapmak İstemyiorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 1 (FC) İngilizceleştirme / Türkçeleştirme Projesi -GÖNÜLLÜ ARANIYOR!- - Yazar: Crazy Striker - 08-05-2017, Saat: 13:42

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Zhangjianihao Hack (V10) Türkçeleştirme Çalışması İle İlgili Bilgi Hiena 2 75 2,113 16-04-2024, Saat: 13:37
Son Yorum: Hiena 2
Capitan Tsubasa 2 Bayer Munih hack levin44 5 960 15-04-2024, Saat: 22:39
Son Yorum: Kian
En İyi 5 Captain Tsubasa 2 hacki? Jun Misugi 20 5,538 14-03-2024, Saat: 01:28
Son Yorum: AlphaT®.NET
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 164 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Vol II Final Evolution Şifrelerim :) Claudio Meon 40 5,400 28-01-2023, Saat: 22:39
Son Yorum: kurtgeliyor33

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:09)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi