Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 1 (FC) İngilizceleştirme / Türkçeleştirme Projesi -GÖNÜLLÜ ARANIYOR!-

Bu konu; 14 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : knighTeen87
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yanlış Anladğımı DÜşünmüyorum Fikrine Saygılıyız Bende Belirttim Zaten Doğru Seriye Uygun Olan Hackler Olmasını Daha Çok İsterim Ve Tabiki Daha Çok İlgi Görür Sevilir Diye Ancak Siz Bu Şekilde "kimse bir başkasının uydurduğu öykülere sahip, dengesiz, çok bir nitelik içermeyen hack'leri" Diye İfade Kullanırsanız Yanlış Olur O İnsanların Onca Emeği Var Sonuçta Fikrinize Bişi Demedik Demeyiz

Benim Demek İstediğim Herhangi Bir Çalışmaya Demeniz Veya Demeniz Önemli Değil Biz Burada Bir Kişi Sadace Forma Renglerini Değiştirse Paylaşsa Hack Çalışması Diye Her Zaman Destek Oluruz.Gün Gelir O Arkadaş Hepimzi Geçer Ve Çok Güzel Çalışmalar Kodlar Bulabilir.Mesela Bakgal İsimli Arkdaşın İlk Yorumalrına Bakabilirsiniz Ve Şimdiki Halinede..Bizde Destek Olmak Yerine Bırak Böyle Dengesiz Uydurma Çalışmaları Deseydik O Arkadaş Bir Daha Hack Yaparmıydı? Aramızda Olurmuydu Bilinmez Söyleminiz Ağır Olmuş Bence

Burada İlk Başlarda Mesela Sadece Forma Renglerini Değiştirme Kodları Vardı Haliyle Arkadaşlarda Değiştirip Hack Çalışmasını Sunmuş Olabilir Bunlar Olmasaydı Şu Anki Kodları Bulma Şansımız Yoktu Olmazdı Bence O Arkadaşların Çalışmalarına Herhangi Bir Kimsenin Çalışmalarına Böyle Dengesiz Uydurma Çalışmalar Niteliksiz Çalışmalar Demek Ne Kadar Doğru?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 1 (FC) İngilizceleştirme / Türkçeleştirme Projesi -GÖNÜLLÜ ARANIYOR!- - Yazar: Crazy Striker - 08-05-2017, Saat: 17:27

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Zhangjianihao Hack (V10) Türkçeleştirme Çalışması İle İlgili Bilgi Hiena 2 75 2,154 16-04-2024, Saat: 13:37
Son Yorum: Hiena 2
Capitan Tsubasa 2 Bayer Munih hack levin44 5 967 15-04-2024, Saat: 22:39
Son Yorum: Kian
En İyi 5 Captain Tsubasa 2 hacki? Jun Misugi 20 5,556 14-03-2024, Saat: 01:28
Son Yorum: AlphaT®.NET
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 167 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Vol II Final Evolution Şifrelerim :) Claudio Meon 40 5,423 28-01-2023, Saat: 22:39
Son Yorum: kurtgeliyor33

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:09)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi