Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Ön Kayıtlar Başladı (9 Mayıs-5 Haziran) Ödül Dağıt

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Crazy Striker
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Merhaba Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Ön Kayıtlar Başladı (9 Mayıs-5 Haziran) Ödül Dağıtıtılacak Sanırım Ben Tam Çözemedim Anlayan Arkadaşlar Konu İÇinde Nasıl Kayıt Olacağımızı Anladıysa Yazsınlar Lütfen Haber Burada ;)

Haber Yayın

2017/05/09
kabul ön kayıt başlat "Kaptan Tsubasa - Rüya Takım ~ mücadeleyi"
Böyle ~ gökyüzü Tsubasaya Misakitaro olarak SATIR damgası sekiz çeşit toplam - ücretsiz verilen

Ltd Klab Co, 8 Mayıs (Pazartesi) itibaren rekabetçi futbol simülasyon oyunu ön kayıt, (Merkez: Minato-ku, Tokyo, Başkan Tetsuya Sanada, bundan böyle "KLAB" olarak anılacaktır) "Kaptan Tsubasa - Rüya takım mücadele." biz kabul başlar. Bu oyun 2017 yılında teslim yapılacak.

[Resim: dPV15Q.png]

Kaptan Tsubasa ~ rüya takım mücadele -
Kabul Ön kayıt, başlangıcından uyarınca LINE resmi hesabında , resmi Twitter hesabında , resmi Facebook sayfası biz açtı. 25 Mart (Cumartesi) açıktı resmi sitede gelecekte resmi SNS hesabına zaman uygulamasından zaman son bilgiler ve kampanya bilgilerinin bilgilendirecektir dahil.

Ön kayıt Bakış "Kaptan Tsubasa - takım mücadele Rüya."

[Başlangıç ​​kabul]

May 8, 2017 (Pazartesi)

[Ön kayıt metodu]

"Kaptan Tsubasa ~ kavga rüya takımı -" resmi hesap LINE / resmi Twitter hesabı izleyin ya, resmi Facebook sayfası atıfta! Sadece kayıt tamamlanması!

[Giriş Bonus ödül]

Biz "Kaptan Tsubasa ~ kavga rüya takım -" sunacak ★ 4 karakterden "Tsubasa SSR gökyüzünde" ye giriş tüm kullanıcılara.

Ayrıca, ön kayıt en sayısına bağlı olarak, ek ödülleri alabilirsiniz! ?

[Resim: X0zaoO.png]

SSR Tsubasa Ozora
SATIR resmi özel ödül hesap

SATIR resmi hesap açılmasını anmak için, (Salı) 11:00 dan 9 Mayıs günü serbest damga dağılımını başladı. Böyle gökyüzü kanat olarak damga her sekiz çeşit indirip Misakitaro basitçe arkadaş ekledi tarafından bir hesap Can. Tanıdık karakterler HAT'tın konuşma canlandırmak olacak.

[Resim: GBrd5v.png]

Böyle gökyüzü Tsubasaya Misakitaro olarak damgasının tamamı sekiz çeşit
[İndirme periyodu]

5 Haziran, 9 Mayıs (Salı) (Pazartesi)

[Kullanım süresi]

indir tarih 180 günlerden

[İndir URL]

Https://Line.Me/R/shop/detail/8487
※ cep erişmek Lütfen
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Bu Konudaki Yorumlar
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Ön Kayıtlar Başladı (9 Mayıs-5 Haziran) Ödül Dağıt - Yazar: Crazy Striker - 09-05-2017, Saat: 14:10

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Dream Team Kapsamlı Rehber Tisbir 2 250 23-03-2023, Saat: 16:14
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Resimli Anlatım KoJiRo41 4 1,347 21-06-2017, Saat: 10:57
Son Yorum: bebe_11
Captain Tsuabsa- Tatakae Dream Team İndirme-Gameplay-Oynanış Bilgiler Yardımlaşma Crazy Striker 62 8,996 14-06-2017, Saat: 23:28
Son Yorum: ジャイロメ59

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi