Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Ön Kayıtlar Başladı (9 Mayıs-5 Haziran) Ödül Dağıt

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Crazy Striker
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tsukurou Dream Team'e de ilk baktığımda hiçbir şey anlamamıştım çok karmaşık gelmişti oyun sağolsun darklord üstad epey yardımcı olmuştu bana açıklamalarıyla, ancak bu sefer o da yok artık naparız bilmem. Dil Çıkarma

Ancak daha önce de dediğim gibi oyun tarzı Tsukurou ile çok benzerse (ki yapımcı aynı yani yine Klab ve bu nedenle benzer bir oyun olacağını bekliyorum) bu defa hiç bulaşmam zira çok zaman alan ve yoran bir oyun tarzı.

Bilgilendirme için teşekkürler Crazy Striker. ^_^//

Edit: Ufak ufak da olsa katkı yapmak isterim, oyunun ismi: キャプテン翼たたかえドリームチーム (Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Kaptan Tsubasa Rüya Takım için Mücadele

Yani aslında Tsukurou Dream Team = Rüya Takımını Kur yerine sadece tek kelimeyi değiştirerek Tatakae Dream Team = Rüya Takım için Mücadele diyerek çok da düşünmeden oyunu isimlendirmişler. Açıkçası bu bile bende benzer bir oyun olacağı izlenimi uyandırıyor ve hiç de hoşuma gitmiyor. Güzel
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Ön Kayıtlar Başladı (9 Mayıs-5 Haziran) Ödül Dağıt - Yazar: Hikaru Matsuyama - 09-05-2017, Saat: 19:52

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Dream Team Kapsamlı Rehber Tisbir 2 265 23-03-2023, Saat: 16:14
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Resimli Anlatım KoJiRo41 4 1,380 21-06-2017, Saat: 10:57
Son Yorum: bebe_11
Captain Tsuabsa- Tatakae Dream Team İndirme-Gameplay-Oynanış Bilgiler Yardımlaşma Crazy Striker 62 9,082 14-06-2017, Saat: 23:28
Son Yorum: ジャイロメ59

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi