Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Ön Kayıtlar Başladı (9 Mayıs-5 Haziran) Ödül Dağıt

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Crazy Striker
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hikaye modu olursa ve iyi kartlara sahip olmayla ilişkilendirilmeden iyi takımlara doğru atlanırsa bu durumda oynanabilir bir oyun olur benim için. Tsukuruo da bunu bulamadığım için bir süre sonra sıkılıp bıraktım ne yazık ki. Gülümseme

Şöyle bir PS2 oyunu gibi bişey yapamadılar gitti. Yani mangadan senaryolarla o tarz bişey yapılabilir yine bence. O kadar da tutuldu ama hala bu başarılı ama eksik olarak sundukları çalışmayı zenginleştirmeyi düşünmediler. Kararsız
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Ön Kayıtlar Başladı (9 Mayıs-5 Haziran) Ödül Dağıt - Yazar: Hiena - 09-05-2017, Saat: 23:27

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Dream Team Kapsamlı Rehber Tisbir 2 262 23-03-2023, Saat: 16:14
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Resimli Anlatım KoJiRo41 4 1,371 21-06-2017, Saat: 10:57
Son Yorum: bebe_11
Captain Tsuabsa- Tatakae Dream Team İndirme-Gameplay-Oynanış Bilgiler Yardımlaşma Crazy Striker 62 9,052 14-06-2017, Saat: 23:28
Son Yorum: ジャイロメ59

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi