Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Hayallerinin peşinden gitmeli insan

Bu konu; 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(10-09-2017, Saat: 06:30)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Metal Slug 2 ile tanışır tanışmaz onu oynamıştım hem de 3 sene boyunca. Nerdese her gün giderdim. Şimdi dönüp bakıyordum okulda Metal Slug, evde onca atari kasedi... Nasıl olur da bütün bunlara rağmen o zaman okul birincisi olmuşum hayret. Sanırım birincilikleri karıştırdılar, yanlış kişiyi kürsüye çağırdılar. Dil Çıkarma

Mehmet abi... Bu arada Senide tebrik ederim. Hem oyunda hemde derste iyi iş çıkartmışsın kolay iş değil Açık Ağızlı Gülümseme Yupi ben birinci değildim ama Lisede çoğunlukla Teşekkür alıp Son dönem Taktirle kapatmıştım 2 Onur belgesi (sadece 1 dönem hariç) neyse ha bu arada övünmek için falan yazmıyorum. Sadece böyle Başarılı olan insanları görünce seviniyorum Yupi Herşey yerinde olunca başarı geliyor. Gülümseme Ne diyim Tebrik ederim abi Aslında sadece Tebrik etmek istemiştim. Süper
Hazır Ol
[Resim: avatar_759.jpg?dateline=1390913547]
DangerS.!

Jairo Twin S.!
[Resim: xYkaVl.jpg]

MEHMET And Jairo Forever!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Hayallerinin peşinden gitmeli insan - Yazar: ジャイロメ59 - 09-09-2017, Saat: 22:39
RE: Hayallerinin peşinden gitmeli insan - Yazar: NanoBasa - 10-09-2017, Saat: 02:09
Cvp: Hayallerinin peşinden gitmeli insan - Yazar: NanoBasa - 10-09-2017, Saat: 16:20

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 (İnsan Modu) KepoOpetOzan 9 2,643 13-07-2017, Saat: 18:33
Son Yorum: misakikun

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi