Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Morisakinin Korkunç İntikamı

Bu konu; 16 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : uchihamadara
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BÖLÜM 4
Malavi yaylalarına doğru ishizaki ve morisaki yanına aldıkları tercümanla yola çıkmışlardı, kiraladıkları motosikletle önce yumaji kabilesine gideceklerdi. Yol hazırlıklarını yaptılar ve yola koyuldular. Yumaji kabilesinden okiyaku adında bir temsilciyle görüşeceklerdi. Gidecekleri yere vardılar ve okiyakuyu beklemeye koyuldular. Bekletmek yumaji kabilesinin adetlerindendi. Yaklaşık bir saatlik bekleyişin ardından okiyaku gelmişti. Tuttukları tercüman vasıtasıyla iletişim kurmaya başladılar.
Tercüman: Dostlarımız Japonyadan geldiler, yumaji kabilesinden bedenlerini ve ruhlarını saflaştırmak için yardım istiyorlar.
Okiyaku:Bunu unutsunlar, onlar için imkansız, saf ve özgür bir ruh elde etmek yıllar sürer.
Tercüman:Buna çok ihtiyaçları olduğunu söylüyor japon dostlarımız, sizden yardım bekliyorlar.
Okiyaku:Neden böyle bir yardım istiyorlar ki?
Tercüman:Futbol adını verdikleri oyun için.
Okiyaku:Futbol mu? O da nedir?
Tercüman:Ayakla oynanan ve iki direğin arasına küreye benzer biçimdeki bir cismin el hariç insan vücudunun herhangi bir yeriyle sokulmaına dayanan bir oyun.
Okiyaku:Anlıyorum, böyle özgür bir oyun için ruhlarını ve bedenlerini saflaştırıp özgürleştirmek istiyorlar.
Tercüman:Evet, Sizden yardım bekliyorlar. Aslında şey... Futbol oynasak ve sizlerle futbol oynayıp çalışırken saf ve özgür futbolu keşfedebiliriz diye düşünüyorlar.
Okiyaku:Saçmalamasınlar! Saf ve özgür bir ruh ya da beden elde etmek yıllar sürer.
Tercüman:Herhangi bir çıkar yolu olup olmadığını soruyorlar
Okiyaku:Tamam, Reisimize bildireceğim durumu ayrıca diğer kabilelerle de iletişim kuracağım. Belki sizlere yardımcı olabilecek birisi çıkabilir. Bir hafta kadar sonra tekrar buluşalım.
Tercüman:Teşekkür ediyorlar her şey için.
Morisaki, işhizaki ve yanlarındaki tercümanla tekrar şehre inmişlerdi. Otellerine doğru gittiler. Acaba ne olacak diye düşünüyorlardı.
İshizaki:Bizimkiler ne yapmış diye merak ediyorum. Ne kadar geliştirmişlerdir acaba kendilerini.
Morisaki:Bizimkiler mi? Nasıl halen onları sahiplenebiliyorsun? Çok meraklıysan onlara onların yanında kalsaydın. Onlar bana yalnızca acı, nefret ve intikam duygusu bıraktı.
İshizaki: Oynadığımız yalnızca bir oyun olan futbol, bu kadar nefret etmemize gerek yok bence.
Morisaki:Sevdiğin kadın için mi onlara acıyorsun?
İshizaki:Ne? Ne sevdiğim kadınından bahsediyorsun? Anlamadım. Öyle bir şey yok.
Morisaki:Sevdiğin bir kadının olduğunu biliyorum dostum. Benden saklamana gerek yok. Eğer sevdiğin kadın için onlara acıyorsan, o zaman şöyle düşün derim. İntikamın bedeli onlar için acı, senin için sevdiğin kadına kavuşmak olacak.
İshizaki:Ya öyle olmazsa, ya benden nefret ederse tüm yaptıklarım için.
Morisaki: Demin ne dedin oynadığımız yalnızca bir oyun olan futbol, kimseyi öldürmeyeceğiz sonuçta yalnızca futbolda herkesten iyi olmak istiyoruz.
İshizaki:Haklısın dostum
Morisaki:Bu arada düşmanlarımızın gelişimlerini kayıt altına almamız iyi olabilir. Onları takip edelim bundan sonra.
İshizaki:Tamamdır, Bu arada aklıma geldi biz nerede oynayacağız, yani intikamımızı nasıl alacağız saf ve özgür futbolumuzu keşfettikten sonra.
Morisaki: Onları şimdi düşünmenin sırası değil, elbette bir planım var.
BÖLÜM 4 SON
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, şöyle bir açıklama yapmak geçti içimden. 3. bölümde ishizaki ve morisaki  plan kurduklarında Her kabilenin önüne bir top atacağız, en alışılmadık tepkiyi veren ama aynı zamanda verdiği bu tepki futbolun içinde olan kabilede eğitim göreceğiz. demişlerdi ama daha sonra bunu uygulayamadılar çünkü kabilelerle iletişime geçmek için önce bir temsilciyle görüşmeleri gerekiyordu ama bunu o an için bilmiyorlardı. Anlatmak istediğim eğer okurken aklınıza bir çelişki olarak düştüyse bu durum size bunun sebebini anlatmaktıGülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: uchihamadara - 30-10-2019, Saat: 02:16
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Jun Misugi - 30-10-2019, Saat: 15:36
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: levin44 - 30-10-2019, Saat: 15:39
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 30-10-2019, Saat: 18:13
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: AlphaT®.NET - 30-10-2019, Saat: 18:52
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: uchihamadara - 30-10-2019, Saat: 20:18
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: levin44 - 30-10-2019, Saat: 20:45
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 30-10-2019, Saat: 21:44
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Jun Misugi - 30-10-2019, Saat: 22:07
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 31-10-2019, Saat: 01:02
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: AlphaT®.NET - 31-10-2019, Saat: 01:09
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: AlphaT®.NET - 05-11-2019, Saat: 12:08
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: uchihamadara - 06-11-2019, Saat: 02:56
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 06-11-2019, Saat: 21:24
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: AlphaT®.NET - 08-11-2019, Saat: 14:42
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: uchihamadara - 08-11-2019, Saat: 16:20
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 09-11-2019, Saat: 11:16

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi