Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

İkili Verkaç ekleme üzerine uygulamalı bir örnek

Bu konu; 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Sinan1984
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mümkün olduğunca anlaşılır açıklamalar ve örneklerle anlatamaya çalışıyorum elbet ama yinede dediğin gibi bazen zorlanan arkadaşlarımız oluyor. Bunda verdiğim örnek yerine sizin üzerinde çalışmak istediğiniz oyuncuların farklı olmasınında etkisi var. Tabi birden çok oyuncuya vereceğim örnek konunun çok uzamasına ve kafa karışıklığına neden olacağı için bir veya iki örnekle genelde açıklıyorum bunları. Ama siz yinede düşündüğünüz farklı oyucular yerine önce verdiğim o örnekteki oyuncular üzerinde tek tek işlemleri konuyu kavramak için uygularsanız kodların mantığını daha iyi anlayabiliyorsunuz. Zira bende sizler paylaşımlarında bu şekilde hareket ediyorum. Sonrasında düşündüğüm oyuncu üzerinde bunu deniyorum. Ayrıca ek notları da keşfedersem belgeye ekliyorum.

Alternatif bir konu olmuş. Ayrıca her noktaya değinmişsin ve buda bu özelliği uygulamak isteyen diğer arkadaşlar için faydalı bir konu olacak. Bu açıdan paylaşımın için teşekkür ederim.

Pierre ve Coimbra' nın yakın görünümlerini kullanmak yerine aşağıda verdiğim birden fazla maçta forma rengi konusundan Pierre ve Coimbra' nın forma renklerine dokunmadan Gil ve Babington için istediğiniz bölümlerde forma rengi kopyalayabilisiniz.

Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta Yakın Görünüm Forma Rengi Verme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: İkili Verkaç ekleme üzerine uygulamalı bir örnek - Yazar: Hiena - 07-04-2017, Saat: 21:11

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bir Oyuncuya Birden Fazla Forma Rengi Ekleme[Tam Çözüm-Analizli] bakgal 24 1,564 Dün, Saat: 21:40
Son Yorum: Osman
CT2 de İstediğimiz Oyuncuya Counter Şut Ekleme Hiena 2 22 461 Dün, Saat: 19:23
Verkaç vb. Sahnelerde Oyuncu Tipi Değiştirme Hiena 26 1,779 Dün, Saat: 19:06
Özel Kayma, Blok ve Pas Kesme Kodları Ekleme-Kaldırma MAJESTE 24 2,005 Dün, Saat: 18:16
Kalecilerimize 4 Farklı Özel Kurtarış Ekleme [4 Farklı Yön Tuşuyla..] Hiena 44 3,106 Dün, Saat: 18:14

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi