Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2-Final Evolution Analizli Jubilo Iwata-Gamba Osaka Maçı

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu kaleciyi Morisaki üzerinden editledim ve şimdi kontrol ettim de normalden daha güçlü yapmışım ama buna rağmen daha kötü gibi gözüküyor.

Morisaki' nin başlangıç değerleri elle 00, yumrukla 03 iken bu kaleciye 01 ve 04 girmişim. Tabi bu kodlar hex editör üzerindeki level ve enerji değer kodu oluyor. Daha iyi olması gerekirken neden böyle bilmiyorum. Belkide bize performasnsıyla bize Morisaki' yi hem hatırlatıp hemde unutturduğu için Morisaki' den kötü sanıyoruz. Tabi bunda birazda özellikle rakip özel oyuncularının kaliteli oyunculardan oluşması etkin bir alıyor.

Tsubasa' nın ve diğer oyuncularımızın rakip karşısındaki o durumu level atlama özelliğinden dolayı böyle. Kimin nerde, ne kadar takılacağı hesaplanarak bu şekilde ayarlanmış. İyi değerlerle o maçlara gelirsek Tsubasa birçok oyuncudan top kapabiliyor. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 2-Final Evolution Analizli Jubilo Iwata-Gamba Osaka Maçı - Yazar: Hiena - 01-05-2017, Saat: 00:28

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Japonya All Star Rövanş Captain Tsubasa 2 Shin Super Striker Jun Misugi 6 42 1 saat önce
Son Yorum: Hiena 2
Japonya Uruguay Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 8 92 Dün, Saat: 23:29
Brezilya Kamerun Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 12 105 23-04-2024, Saat: 00:18
Son Yorum: Tsumax
Almanya İsveç Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 12 127 18-04-2024, Saat: 20:56
Almanya ABD Captain Tsubasa War Of The Giants V2 Jun Misugi 4 79 09-04-2024, Saat: 01:51
Son Yorum: Makoto Soda

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi