Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Morisakinin Korkunç İntikamı

Bu konu; 16 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : uchihamadara
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BÖLÜM 2

İshizaki eve vardığında geç kaldığı için annesinden azar işitmişti. Odasına doğru çıktı ve yatağa uzanıp morisakinin dediklerini düşünmeye başladı. İçinden düşünüyordu, ben gerçek manada ne istiyorum, futbol benim için ne anlama geliyor, futbol için ben ne anlama geliyorum, bunun gibi soruları düşünüp durdu hep, sonra içinden dedi ki, ben annemin benimle gurur duymasını istemiştim yalnızca ama o hep tsubasa ile gurur duydu, bu kötü gerçekle yüzleşmemek için hep kendimi kandırdım, bilmiyorum belki neyse boş ver... dedi ve düşünmeyi bıraktı o anda ishizaki ama sonra tekrar düşündü ve sordu kendine neden düşünmekten kaçıyorum ki, her şeyden kaçıyorum her zaman, kaçmak artık beni yoruyor, savaşıp yorulmak istiyorum dedi içinden, daha sonra morisakiyi arayıp onun konuşmaya başladı.
ishizaki:morisaki dostum, nasılsın?
morisaki:iyiyim ishizaki, sen nasılsın? Cevabını bulmuş gibisin öyle hissediyorum
ishizaki:evet, buldum, seninleyim, artık kendimden vazgeçmek istemiyorum
morisaki:o zaman karar verildi, ne yapabileceğimize ait fikir paylaşımı yapalım bundan sonra, daha iyi fikirlerin varsa benimle paylaşabilirsin dostum
ishizaki:şunu düşündüm, ilkel kabilelerden ders almamız futbol konusunda bizi onlara benzetmez mi yani yine kopya olmaz mıyız?
morisaki:biz onlara benzemeyeceğiz, onlardan ders alma nedenimiz içimizdeki saf ve özgür futbolu tekrar keşfetmek, bu keşfi yaptıktan sonra gerisi oldukça kolay
ishizaki:anladım dostum, peki ne zaman gideceğiz afrikaya, nasıl gideceğiz ikimizin de hiç parası yok
morisaki:ilk başta para kazanmalıyız, hyuga eskiden çalışıyordu ama ondan yardım almak istemiyorum bu konuda, o da ruhunu tsubasaya sattı, ayrıca yüzüme attığı o top... onun intikamını da alacağım
ishizaki:galiba bildiğim bir balıkçı var orada çalışarak para kazanabiliriz iki-üç ay sonra da uçak biletimizi ve bize yetecek bir süre yetecek kadar erzakla afrikaya gidebiliriz
morisaki:peki, o zaman sen iş kısmını halledersin dostum, bu iki-üç aylık süre içinde planımızı tam anlamıyla kurmuş olacağız.
İshizaki telefonu kapattı ve daha sonra kafasını yastığa koyup uyudu

Bu arada Tsubasa nankatsuya dönmüştü, halen barcelonada oynuyordu, sezon sonunda şampiyon olmuşlardı ama yarı finalde bayern münihe kaybetmişlerdi. İkinci maçta sakatlığı yüzünden oynamamıştı ve bu yüzden birazcık üzgün hissediyordu. Kafasını dağıtmak ve annesini özlediği için tekrar nankatsuya gelmişti.
Wakabayashi almanyadaydı, eğitimine devam ediyordu yeni bir hedefi vardı artık altı pas çizgisi dışından gol yememek yeni lakabını ultra süper great goalkeeper yapmak istiyordu. bunun için kaltzın babası alman bir mühendisti, wakabayashi için ikinci dünya savaşından kalma top makinelerini modifiye ederek futbol topu atar bir makineye dönüştürdü bu makine sayesinde asla bir futbolcunun yakalayamayacağı topları yakalayabilecek seviyeye gelmek istiyordu.
Rekabet kuvvetlendirir derler ya işte bu yüzden wakabayashinin bu özel çalışmaları scheidere de ilham olmuştu o da yeni bir fire şut için bu yüksek hızdaki topları yakalamak yerine onlara vurarak şutunu bu hızdaki toplara tepki verebilecek seviyeye getirmek istiyordu.

BÖLÜM 2-SON

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, hikayenin nasıl ilerleyeceğini ben de sizler gibi bilmiyorum, hikayenin başına geçtiğimde doğaçlama olarak yazıyorum her şeyi ama şöyle bir hayalim var, bu hikayenin sonsuza kadar sürmesini istiyorum ve sizler için her zaman az da olsa mutlu olabileceğiniz bir şey okumanıza vesile olmak. belki bundan sonra oyuncu gelişimlerinden bonus bölümlerde bahsedebilirim, hikayenin sonlarına doğru fark ettiyseniz birkaç tane oyuncunun gelişimi hakkında bilgi verdim bunun için ayrı bir bölüm yapabilirim belki
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: uchihamadara - 30-10-2019, Saat: 02:16
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Jun Misugi - 30-10-2019, Saat: 15:36
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: levin44 - 30-10-2019, Saat: 15:39
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 30-10-2019, Saat: 18:13
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: AlphaT®.NET - 30-10-2019, Saat: 18:52
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: uchihamadara - 30-10-2019, Saat: 20:18
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: levin44 - 30-10-2019, Saat: 20:45
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 30-10-2019, Saat: 21:44
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Jun Misugi - 30-10-2019, Saat: 22:07
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 31-10-2019, Saat: 01:02
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: AlphaT®.NET - 31-10-2019, Saat: 01:09
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: AlphaT®.NET - 05-11-2019, Saat: 12:08
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: uchihamadara - 06-11-2019, Saat: 02:56
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 06-11-2019, Saat: 21:24
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: AlphaT®.NET - 08-11-2019, Saat: 14:42
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: uchihamadara - 08-11-2019, Saat: 16:20
RE: Morisakinin Korkunç İntikamı - Yazar: Tsumax - 09-11-2019, Saat: 11:16

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi