Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Yeni Nexxdream hack serisi

Bu konu; 13 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Tsumax
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eline sağlık abi, muhteşem gözüküyor.

Bir sorum olacak. Hackin ismi Next Dream olduğu için, Dream Team oyunundaki hikayeye göre mi gidiyor? Eğer bu hikayeye bağlı yapıyorsan Wakashimazu Barcelona'da değil Porto'da. Ben Avrupa'nın 5 büyük liginde görmek isterdim. En çokta Juventus'ta Hyuga ile oynamasını. Ancak oyundaki hikayede Porto'ya gitti.

Bir sorum daha olacak, Dream Team oyunundaki hikayeye göre gidiyorsa bu hack için erken değil mi? Çünkü mesela bir oyuncuyu bir takıma koyarsın, ama o seride başka takıma gitmiştir. Mesela Wakashimazu'yu Barça'ya koymuşsun ama hikayede Porto'da.

Gol sonu ağların sarsılması animasyonları bence güzel ancak kaldırılsa da pek üzülmem. Bence bunun için anket açabilirsin.

Sitede daha önce Next Dream hacki yapılmıştı. Ve yapan kişinin ilk hackiydi. Ben çok zevk almıştım. Bu sefer senin gibi usta birisinin yaptığından oynamak efsane olacaktır abi. Gülümseme
Yukarı Çık Cevapla
@Jun Misugi   Auorrafeint adını karıştırdım evet neinin çalımına benzeyen çalım doğru..
S.Aoi çalımı farklıydı tamam..zaten çalımlar üstünden tekrar gececem..
o çalım nei çalımına çok benzediği ve neide mangada olmadığı için ona en uygun çalım o olur gene..

@Karl Heinz Schneider  transferlerin çoğunu nextdrema göre yapmaya çalışıyorum.
ama reel m/barcelona arasında da denge kurmam lazım..
şöyleki; ilerleyen maçlarda reel ve barca yönetirken aynı takımlarla karşılaşacaklar..
Mesela reelin kalesinde iyi kötü bi Casillas B. Münih kalesinde sonradan da olsa wakabayajhi
Ajaxta Dolman ve İnterde de Hernandez olacak..
bildin gibi bu oyunda kaleci herşey demek..
Barca kadrosu ne kadar güçlü olsada richardla ne kadar ilerlenir ne kadar başarılı olunur çok zor..
bunu ilk maçlarda göreceksin..o yüzden wakajimazu portoyla başlayıp barcayla devam edecek..
kezza mihealda öyle..
yani hepten nextdrema bağlı kalmak istemedim..benim seneryom ile ikisini birleştirdim denebilir..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

@Karl Heinz Schneider   bu maçta wakajimazuya karşı oynuyoruz ilk önce...
@Jun Misugi   aklıma çalımları bu şekilde yapmak geldi..senin fikrinide sorim dedim..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
ah ah şut editlemeyi benim next dream hacke başlamadan önce başarabilseydim çok güzel şutlar çıkarırdım şut editini fln tamamen çözdün ilerde tekrar bi hack daha yaparsam şutların yanında çalım editi de öğreneceğim world cup war of the giantsdan sonra güzel bi hack bizleri bekliyor gibi Açık Ağızlı Gülümseme

ve aynı zamanda merak ettiğim bir şey var rise of new champion ct2 versiyon projesi iptal mi oldu
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@misugijun  o proje iptal  oldu diyemem ama o kadar uğrıştım boşa gitti..
kazayla silindi o pcden yedeği var sandım ama yokmuş.
bu projlerden sonra tekrar bakacam ona..
sende sanırım şut edileme işlerine başladın hadi bakalım kolay gele..
2. projeni bekleriz..
Yukarı Çık Cevapla
@Tsumax sanırım biraz daha bekliyicez çünkü aklımda henüz bir şey yok Gülümseme ve fikir bulursam ne zaman yapmaya başlarım bilmiyorum ilk hackimi yaparken derslerden biraz geri kalmıştım o yüzden tatil dışında hack yapmayı düşünmüyom

şut edit konusunda ise oyunda olmayan animasyonları yapamıyorum sanırım animasyon farklı bi konuya girio tıpkı senin raijunun gidişatı gibi onun dışında vuruş anı ve şutun kaleye gidiş konularını kendim kodları değiştire değiştire öğrendim gerekli dosyaları edindim istediğim gibi şut editleyebiliom elimde 7-8 tane editlediğim şut var en iyilerini arkadaşımın hacki için beraber yaptık ve onun dışında perde renklerini düzenlemeyi yani herhangi bir perdenin renklerini değiştirmeyi siyah kırmızı, yeşil sarı vs. böyle gidiom şuan kodları konusunda Açık Ağızlı Gülümseme
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Zhangjianihao Hack (V10) Türkçeleştirme Çalışması İle İlgili Bilgi Hiena 2 75 1,891 16-04-2024, Saat: 13:37
Son Yorum: Hiena 2
Capitan Tsubasa 2 Bayer Munih hack levin44 5 933 15-04-2024, Saat: 22:39
Son Yorum: Kian
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 162 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Tecmo cup soccer game Lucas hack exend 1 84 02-09-2023, Saat: 16:18
Son Yorum: exend
Hack Paketi Yapmak? ジャイロメ59 39 5,699 22-08-2023, Saat: 10:37
Son Yorum: Tsu-Kun34TR.

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi