Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Yeni Dreamfest Analiz

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Tisbir
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eşit şartlarda oynarsanız biriyle aslında çok eğlenceli oluyor karakterler olarak bu kadar çeşitlilik sunan başka bir ct oyunu yok piyasada.
Oyun ct2nin oynanışıyle birebir aynı olduğundan staminayı verimli kullanman ve taktik kasman gerekebiliyor benden 350k civarı üst birini paslı oynayarak yendiğimi hatırlarım.

Dediğinizede katılabilirim aslında story modunda oynadığın maçlarda rakipler aşırı zayıf oluyor  arada 1.5 milyon civarı bir fark oluyor rakiple o yüzden sanırım sadece diyalog iyi  Güzel ama dediğim gibi next dreamle alakasız yüksek ihtimal daha geçenlerde sürüyle karakterin ortaokul hallerini getirdiler oyuna.
[Resim: tumblr_ojkex5YLdM1tlwa21o1_500.gif?resiz...C460&ssl=1]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Tisbir

Next Dream ile alakalı olduğunu şu yüzden söylüyorum. Ajax'ı ve Ajax formalı Cruyfford'u gördüğümüz hiçbir yer yok mangada. Dolayısıyla Next Dream ile alakalı olmalı bu. Eğer bu karakteri çıkarıyorlarsa Hollanda bölümü gelecektir.

Çünkü bundan önce hep öyle oldu. Marsilya ve PSG zamanı, o oyuncular çıkarıldı. Real - Barça zamanı Ienista, Xavii falan çıktı. Şimdi de sıra bunlarda.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Next Dream seneryolar eklenmeden önce duyuruluyor hocam.
[Resim: ms42opz.png]
Tabi son günde duyurulabilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Tisbir

Biliyorum kardeşim de, neyse anlaşamadık. Boşver. Gülümseme
[Resim: hS4iDOk.png]
Yukarı Çık Cevapla
Yok hocam anladım dediğinizi gayet de mantıklı benim açımdanda güzel 1-2 db fazladan göz çıkarmaz  Süper
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi