Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken...

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Damon Salvatore
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu oyunu CT Turk zamanında ilk olarak Cruyyford la beraber benim evde açmıştık,

Ozaman benim PC Pentium 3 olduğu için oyunun içinde karartı vardı, bi türlü oynayamamıştım,

Şu anki PC lerde eski emulator kullanılarak oynanabiliyor olması lazım, doğru dürüst oynayamadığım tek oyundur, bu oyun için gamecube almayı bile düşünmüştüm,

Geçen Darklord bana 64 bit sistemle uyumlu eski versiyon Dolphin emulatoru verdi, onla açtım tekrardan oyunu fakat oyun içinde sorun yaşadım,

Açık konuşmak gerekirse çok fazlada uğraşmıyorum bu ara emulator vs.

Doğru düzgün oynamadığım tek Tsubasa oyunu olarak kalsınGülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Yazar: MompresaN - 23-07-2013, Saat: 00:13
Cvp: RE: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Yazar: Soga - 10-09-2013, Saat: 16:31
Cvp: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Yazar: Pierre - 01-08-2013, Saat: 13:01
RE: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Yazar: TaroMisaki - 04-10-2013, Saat: 15:35
Cvp: Wakash Jumping Tornadoyu kurtarırken... - Yazar: JunYusuf - 17-07-2014, Saat: 16:46

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
[Teknik] Direct Jumping Volley Peregrine Falcon Shoot - Nitta - CT-ADJ MompresaN 0 737 04-12-2014, Saat: 14:37
Son Yorum: MompresaN
[Teknik] Rolling Arrow Jumping Overhead - Santana - CT-ADJ MompresaN 0 578 04-12-2014, Saat: 13:25
Son Yorum: MompresaN

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi