Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri]

Bu konu; 326 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu şekilde bununla ilgili tüm diyalogları birlikte vermen çok iyi olmuş. Şimdi çok daha iyi anlayabiliyorum. Maçlar araya girince bununla ilgili bazı o ifadeler aklımızdan çıkıveriyor ve tam bir bütünlük sağlayamıyorduk. Birde önceki çevirilerin farklılığı da bunda bir etkendi. Şimdi senin verdiğin bu bilgilerle ve hepsini bir arada sunman ile beraber bu mevzuyu daha iyi anlamış oldum.

Coimbra' nın aslında bu bilgilere vakıf olduğu ve ona göre Carlos' u uyarması da baya ilginç. Demek ki Tsubasa' yı baştan itibaren çok iyi takip etmiş ve her durumuna vakıf olmuş. Gülümseme

Tsubasa' nın en büyük rakibinin Carlos olduğu bilgisi de gözümüzden kaçmış hep ve bu konuda pek düşünmemişiz. Dediğin gibi onu 2 kez mağlup etmiş oldu. Şimdi taşlar baya yerine oturdu. Başta bana bu maçlar sonrasındaki sahneler hep birbirinden kopuk, farklı hikayeleri anlatıyor gibi geliyordu ama şimdi görüyorum ki hepsi birbiriyle ilişkili. Cyclone, Santana ve Super Striker ilişkisi... Şimdi daha iyi anlayabiliyorum.

Bu önemli ve değerli bilgileri bizlere sunduğun için eline, emeğine ve değerli zamanına sağlık diyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Yazar: Hiena - 15-05-2017, Saat: 00:23

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri Hikaru Matsuyama 41 5,668 10-12-2023, Saat: 09:59
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Super Striker Karl Heinz Schneider 3 251 27-11-2021, Saat: 10:24
Son Yorum: ScoUnk
Captain Tsubasa 2 Super Striker - Oyun Müzikleri Karl Heinz Schneider 0 120 24-11-2021, Saat: 14:06
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri Karl Heinz Schneider 10 2,539 15-11-2021, Saat: 21:10
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Rekor] Hikaru Matsuyama 3 309 20-09-2021, Saat: 17:51

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Hiena 2 (01-05-2024, 17:47), Kian (29-04-2024, 01:23)

Görüntüleyenler: 5 Ziyaretçi