Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri]

Bu konu; 326 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(29-05-2017, Saat: 06:52)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2009'dan bu yana Japonca çalışıyorum. E haliyle artık CT oyunlarını oynarken Japonca yazıları (çok hızlı geçmedikleri takdirde) az çok anlayabiliyorum. O kadarcık olsun yani. Dil Çıkarma

Ben CT3 CT4 ve CT5 oyunlarındaki senaryolarla ilgili de "çok büyük ihtimalle" sizlerin bilmediği bir çok şey biliyorum, kim bilir belki de bu çalışma bitince amme hizmetine devam etme kararı alıp CT3 ile çeviriye devam edebilirim. Güzel

E tabi bu ara sahneleri bu kadar hızlı çevirmemde senin katkın çok büyük Hiena-san. Aksi halde şimdi düşünüyorum da çok ama çok zaman alırmış. Yine yapardım ancak sanırım 2018'den önce bitiremezdim. ^_^

Son 2 sahne kaldı sanırım. Devre arası Coimbranın oyuna girdiği sahne ve kapanış seremonisi. Çocukken kapanış seremonisinde Ishizaki Yoko ile konuştuktan sonra duyduğu şey karşısında şaşkınlıktan kafayı sağa sola vuruyorya orda hep "Yoko bundan hoşlandığını söyledi heralde" derdik. Seneler sonra ingilizce yada türkçesine bakınca orda daha anlamsız saçma bir diyalog gördük bu ne la dedik resmen. Kısacası Son seremoninin çevirisini iple çekiyorum. Gerçi baya uzun Açık Ağızlı Gülümseme

Bu arada CT 3 ü biz seneler önce Fransızca ve Japonca versionu ile oynadık. O yüzden senaryo hakkında en ufak bilgimiz yok görüntüler dışında Açık Ağızlı Gülümseme Mesela yarı ingilizce yamasını buldum geçenlerde (konusunuda açmıştım siteye ama %20 civarlarında olduğunu öğrenince sildim) ordada CT 2 deki gibi büyük altin harfleriyle yazdığı için karakter yetersizliğinden çok saçma cümleler ortaya çıkmış. CT 2 den sonra CT 3 4 5 die gidersen çevirilerine bizde sorunsuz orjinaline sağdık versionlarını senin çevirilerinden bakarak yapabiliriz. özellikle CT 3 ün konusunu çok merak ediyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Yazar: NBA01 - 29-05-2017, Saat: 07:21

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri Hikaru Matsuyama 41 5,668 10-12-2023, Saat: 09:59
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Super Striker Karl Heinz Schneider 3 251 27-11-2021, Saat: 10:24
Son Yorum: ScoUnk
Captain Tsubasa 2 Super Striker - Oyun Müzikleri Karl Heinz Schneider 0 120 24-11-2021, Saat: 14:06
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri Karl Heinz Schneider 10 2,539 15-11-2021, Saat: 21:10
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Rekor] Hikaru Matsuyama 3 309 20-09-2021, Saat: 17:51

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Hiena 2 (01-05-2024, 17:47), Kian (29-04-2024, 01:23)

Görüntüleyenler: 7 Ziyaretçi