Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri]

Bu konu; 326 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@NBA
Evet son sahne oldukça uzun. Onu artık 2018'de bitiririm. Dil Çıkarma
Ben zaten nette baktığımda CT3'ün orijinal dilinde rom'unu bulamıyorum, eğer bulabileniniz varsa sitede paylaşın lütfen. Japoncası olursa elimde ve tabi ara sahneleri kolayca almamı sağlayabilirseniz (CT2'de Hiena'dan aldığım yardım gibi bir yardım) ben de çevirilere devam ederim elbette. Güzel

@Hiena
Japonca çalıştığını bilmiyordum, aslında bırakmasan epey ilerletirmişsin. Aslında keyifli bir dil biraz zor ama eğlenceli. Bizim Türklerin genel bir eksikliği maal'esef başlarken bir heyecan başlıyoruz ancak devamını getiremiyoruz. junmisugi84 vardı o da bir ara ciddi çalışmıştı Japonca'ya ama sanırım o da bıraktı. Sen de başlamış ve bırakmışsın. Gerçi kervana ben de dahilim, 2009'da başlamıştım, çok zor geldiği için hevesim kaçmıştı ve epey bir süre boşlamıştım, bu defa bırakmaya hiç niyetim yok. Güzel

Zaten sırasıyla gitmeyi severim hem ayrıca CT2'deki Cyclone hikayesi CT3'de de devam ediyor, sanırım herkesin ilgisini çekecektir bu konu. Hem ayrıca açtığım konularda başlığı bir şekilde aktif tutmak gerek. Güzel

Çok ilgim olmadığı için detaylı bakamıyorum ancak gördüğüm kadarıyla bakgal * nickli arkadaşımız CT2 dışındaki CT oyunları ile de epey ilgili. Sanırım onun bilgilerinden de istifade edebiliriz gelecek günlerde.

* Umarım nickinin Leyla ile Mecnun'la bir alakası vardır (Erdal Bakkal). Dil Çıkarma

Edit: Bir sonraki ara sahne çevirisi tamamlandı. Ancak tinypic.com sitesinin azizliğine uğradım. Site düzeldiği zaman bilahare paylaşacağım. Bilginize...
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Yazar: Hikaru Matsuyama - 30-05-2017, Saat: 18:03

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri Hikaru Matsuyama 41 5,668 10-12-2023, Saat: 09:59
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Super Striker Karl Heinz Schneider 3 251 27-11-2021, Saat: 10:24
Son Yorum: ScoUnk
Captain Tsubasa 2 Super Striker - Oyun Müzikleri Karl Heinz Schneider 0 120 24-11-2021, Saat: 14:06
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri Karl Heinz Schneider 10 2,540 15-11-2021, Saat: 21:10
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Rekor] Hikaru Matsuyama 3 309 20-09-2021, Saat: 17:51

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Hiena 2 (01-05-2024, 17:47), Kian (29-04-2024, 01:23)

Görüntüleyenler: 4 Ziyaretçi