Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri]

Bu konu; 326 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CT3 de o şekilde ara sahneleri taşıma yerini bilmiyoruz maalesef. Kararsız Araştırmak lazım bunu.

Birkaç ay çalıştım ve çok şey öğrendim, ama işte zaman problemiyle bırakmak zorunda kaldım. O dönemler özel sektörde çok yoğun bir şekilde çalışıyorduk ve eve geldiğim zamanda baya yorgun oluyordum. Üstüne birde o dönemler bende astım ve bel fıtığı başlayınca, günün yorgunluğuyla beraber bırakmak zorunda kaldım. Gülümseme

bakgal bu konuda çok iyi... çok çabuk sonuca ulaşabiliyor, neyin nerede, nasıl olması gerektiğini hemen anlayabiliyor ve ve bu işin mantığını baya kavramış. Kendisi kodlar girerek yeni bir özellik bile tasarlayabiliyor. Bu açıdan CT3' e de el atarsa kısa sürede birçok konuyu çözecektir. Belki CT2 deki gibi sahne taşıma kodlarını da bulur. Gülümseme 

Resimlerle ilgili olmadı paintten iki resmi yan yana yapıştırarak düzenleyebilirsin. Ama gerçi bu çok önemli değil. Böyle iyi, hiç uğraşma bence. Sorun yok bana göre. Gülümseme

Orijinal Japoncasını mı bulamıyorsun. Buna çok şaşırdım, yok mu yani hiçbir yerde? Kararsız Bendekini aşağıda verdim.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Yazar: Hiena - 31-05-2017, Saat: 22:23

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri Hikaru Matsuyama 41 5,668 10-12-2023, Saat: 09:59
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Super Striker Karl Heinz Schneider 3 251 27-11-2021, Saat: 10:24
Son Yorum: ScoUnk
Captain Tsubasa 2 Super Striker - Oyun Müzikleri Karl Heinz Schneider 0 120 24-11-2021, Saat: 14:06
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri Karl Heinz Schneider 10 2,540 15-11-2021, Saat: 21:10
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Rekor] Hikaru Matsuyama 3 309 20-09-2021, Saat: 17:51

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Hiena 2 (01-05-2024, 17:47), Kian (29-04-2024, 01:23)

Görüntüleyenler: 8 Ziyaretçi