Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri]

Bu konu; 326 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@hikaru Matsuyama Benim ki alışkanlık sadece herhangi bir art niyet yok Açık Ağızlı Gülümseme

Cyclone meselesine gelirsek CT 3 ü oynamış biri olarak daha iyi anlıyorum. Adam daha C T 2 den mesajı vermiş. Olum Tsubasa bak sen Jairo değilsin Cyclone u kendine göre kopyaladın ama ilerde sıkıntı çıkar aman diyim demiş Açık Ağızlı Gülümseme Şaka bir yana Jaironun Cyclone u ile Tsubasanın ki hiç bir zaman aynı değildi. 5. Santos maçından sonraki ara sahneyi hatırlayın. Roberto Jairodan ilk defa orda bahsediyor. Cyclone u da çekerken hiç topu yukarıya döndürerek gönderip vurmuyor Tsubasa gibi. Direkt yapıştırıyor. Yani adam tekniğe çok hakim ki bulan kişi zaten. Tsubasa ise her zamanki gibi tekniği kendine göre kopyalıyor. Tsubasa nın Cyclone unu zaten birkaç sayfa öncesinde konuştuk Topu havaya kendi etrafında döner şekilde gönderip inerken normal Drive ın rotasyonu yerine daha farklı bir rotasyon uygulayıp vuruyor. Kısacası Dönen topa havada Drive vuruyor diyebiliriz. Zaten Ahmet reisinde bahsettiği "Atarashii Cyclone" denmesi bu yüzden. Yanlış değilsem Atarashii yeni,güncel,son demek. Yani orjinal Cyclone değil. Tsubasaya özgü Cyclone diyebiliriz. Bundan mütevellit Roberto uyarıyor Tsubasayı. Adam futbolun dahisi hangi hareketin kullanıcısına zarar vereceğini biliyor ki öylede oluyor zaten Açık Ağızlı Gülümseme CT 3 te Cyclone kullanmaktan Tsubasanın ayak bileğine inen yük yüzünden bir süre sonra şut o kadar güçsüzleşiyorki gelen geçen kurtarıyor. CT 3 te Meao bile kurtarıyor Cyclone u siz düşünün. Son maçlara doğru ayak bileği pert oluyor zaten. Sonra Neo Cyclone ile topukla vurmaya başlayınca eski gücüne geri dönüyor gibi Cyclone ama Cyclone un en güçlü hali her zaman CT 2 deki halidir. CT 3 teki Şut Güç oranlarını bilmiyorum ama Raiju şut daha güçlü Cyclone dan galiba.

Cyclone u ben Animelerdeki kötü adamı yenmek için edinen fakat edinmek için canından vs. feragat etmek zorunda kaldığın sonradan sağlık sorunları vs. yaşatan son nihai güçlü tekniğe benzetiyorum Açık Ağızlı Gülümseme CT 2 de Kupayı Cyclone ile aldılar ama bunun karşılığında ilerde Tsubasanın ayak bileği pert oldu.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Yazar: NBA01 - 11-06-2017, Saat: 12:02

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri Hikaru Matsuyama 41 5,668 10-12-2023, Saat: 09:59
Son Yorum: Kikipirmansah
Captain Tsubasa 2 Super Striker Karl Heinz Schneider 3 251 27-11-2021, Saat: 10:24
Son Yorum: ScoUnk
Captain Tsubasa 2 Super Striker - Oyun Müzikleri Karl Heinz Schneider 0 120 24-11-2021, Saat: 14:06
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri Karl Heinz Schneider 10 2,539 15-11-2021, Saat: 21:10
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Rekor] Hikaru Matsuyama 3 309 20-09-2021, Saat: 17:51

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Hiena 2 (01-05-2024, 17:47), Kian (29-04-2024, 01:23)

Görüntüleyenler: 8 Ziyaretçi